Pierwsze selfie Kim Dzong Una trafiło na Twittera

Pierwsze selfie Kim Dzong Una trafiło na Twittera

Pierwsze selfie Kim Dzong Una trafiło na Twittera
Źródło zdjęć: © © Vivian Balakrishnan / [Twitter](https://twitter.com/VivianBala/status/1006169863163973637/photo/1)
Marcin Watemborski
12.06.2018 07:08, aktualizacja: 26.07.2022 18:00

Przywódca Korei Północnej, Kim Dzong Un, nie jest znany ze współczesnego, światowego stylu życia. Tymczasem na szczycie z prezydentem USA zapozował do swojego pierwszego w historii selfie. Zdjęcie obiega internet z prędkością światła.

Kim Dzong Un przebywa obecnie w Singapurze, gdzie spotkał się z Donaldem Trumpem. O ile inne zdjęcia z jego podróży nie przyciągają specjalnie wzroku, tak to jedno jest wyjątkowe. Dlaczego? Ponieważ to pierwsze selfie północnokoreańskiego dyktatora.

Podczas przechadzki w okolicy Jubilee Bridge w Merilion Park, minister spraw zagranicznych Singapuru – Vivian Balakrishnan – zatrzymał się i wyciągnął smartfona, którym zrobił selfie. Od razu opublikował zdjęcie na Twitterze. Oczywiście fotoreporterzy od razu zwrócili uwagę na całą sytuację i również ją uwiecznili.

Trzecim mężczyzną na zdjęciu jest minister edukacji, Ong Ye Kung, który bez wahania również zrobił selfie i puścił je w mediach społecznościowych. Mało tego, podczas robienia zdjęcia nie interweniowała ochrona. Można powiedzieć, że cała sytuacja była historyczna. Krok Korea Północnej w stronę zachodniej kultury? W kwestiach social-mediów i fotografii na pewno!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)