Pierwsze w Polsce warsztaty fotografii mobilnej 'EyeEm Masterclass'!

Pierwsze w Polsce warsztaty fotografii mobilnej 'EyeEm Masterclass'!

Plakat reklamujący pierwsze w Polsce warsztaty fotografii mobilnej 'EyeEm Masterclass'.
Plakat reklamujący pierwsze w Polsce warsztaty fotografii mobilnej 'EyeEm Masterclass'.
Źródło zdjęć: © Własne// Mateusz Jaszak
Jakub Jacek
04.05.2014 14:32, aktualizacja: 26.07.2022 19:58

Myślisz, że prawdziwy fotograf to posiadacz lustrzanki? Chcesz zostać fotografem, ale nie stać Cię na drogi sprzęt? Masz telefon komórkowy? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś słowem 'tak', koniecznie wpadnij do Torunia na warsztaty fotografii mobilnej 'EyeEm Masterclass'.

UWAGA z dnia 21 maja 2014:Z przykrością informuję, iż z przyczyn osobistych organizatorów warsztaty nie odbędą się w zaplanowanym terminie. Prawdopodobnie zostaną przeniesione na miesiące powakacyjne. Proszę czekać na informacje.Przepraszam i pozdrawiam!Jakub Jacek

Będzie to [u]pierwsze w Polsce wydarzenie tworzone przez społeczność EyeEm[/u]. Udowodnimy wam, że nie odróżnicie zdjęć wykonanych lustrzanką od tych wykonanych smartfonem. Nauczymy jak komponować zdjęcia, edytować je na smartfonach oraz konfigurować urządzenia tak, aby wasze fotografie były jak najlepsze.

Zaczynamy w sobotę, 24 maja o godzinie 11:00 w techkawiarni Hanza Cafe (Toruń, ul.Piekary 28).

Spotkanie poprowadzi ambasador EyeEm w Polsce oraz członek grupy entuzjastów fotografii mobilnej 'Mobilni': Mateusz Jaszak oraz redaktor Fotoblogii: Jakub Jacek.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)