Pierwsze zdjęcia bezlusterkowca Nikona w prawdziwym świecie

Pierwsze zdjęcia bezlusterkowca Nikona w prawdziwym świecie
Źródło zdjęć: © © Dilraba Dilmurat / [Twitter](https://twitter.com/dilireba_/status/1026140630370549760)
Marcin Watemborski

06.08.2018 07:06, aktual.: 07.08.2018 10:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od premiery najnowszego wynalazku Nikona dzielą nas dni. Nie możemy doczekać się, aż ten aparat się pojawi i poznamy jego specyfikację. Póki co – chińska aktorka wrzuciła na Twittera zdjęcia zza kulis reklamy nadchodzącego sprzętu. Zgadnijcie, co trzyma w rękach...

Dilraba Dilmurat ma na swoim koncie już kilka reklam Nikona. Najnowsze zlecenie dla japońskiego producenta aparatów dotyczyło zapowiedzi bezlusterkowca, którego premiera odbędzie się pod koniec miesiąca. Zdjęcia zakulisowe, na których aktorka trzyma nowy aparat, podobno w pierwszej kolejności pojawiły się na chińskim odpowiedniku Facebooka – Weibo. Koniec końców trafiły na Twittera.

Patrząc na te zdjęcia można pokusić się o kilka podejrzeń. Na pewno wizjer będzie duży, co za tym idzie może oferować duże powiększenie. Na górze znajdzie się niewielki ekranik, widać również wiele przycisków oprócz spustu migawki – Nikon chyba postawił na ergonomię! Uchwyt aparatu również wydaje się być całkiem spory i głęboki – nawet w Sony A9 nie jest on tak ”pełny”. Do aparatu jest podpięty obiektyw zmiennoogniskowy – może być to nowe szkło ”kitowe”.

Do premiery bezlusterkowca Nikona pozostało lekko ponad 2 tygodnie. Czekamy z niecierpliwością na to, co pokaże japoński gigant.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)