Pierwszy taki ślub w historii. Pobrali się na Języku trolla

Pierwszy taki ślub w historii. Pobrali się na Języku trolla
Źródło zdjęć: © © Ase Marie Evjen / Trolltunga AS via Forum
Marcin Watemborski

16.08.2021 13:07, aktual.: 16.08.2021 15:07

Aż nie chce się wierzyć, że nikt wcześniej na to nie wpadł. Język trolla to jedna z najbardziej znanych formacji skalnych w całej Norwegii. Właśnie pewna para wzięła tam ślub i może pochwalić się niesamowitymi zdjęciami.

Trolltunga, czyli Język trolla to charakterystyczna formacja skalna znajdująca się w Norwegii. Jest położona ok. 1100 metrów nad poziomem morza. Wygląda jak wielka trampolina na basenie, ale zdecydowanie odradzamy sprawdzanie tego. Według The Huffington Post jest to najlepsze miejsce do robienia selfie na świecie.

Popularność Języka trolla jest tak wielka, że odwiedzają go turyści z całego świata. Nierzadko przyjeżdżają tylko po to, by strzelić sobie fotkę z ręki. Nie ma w tym nic dziwnego, bo ze skały rozciąga się przepiękny widok na dolinę w okolicach jeziora Ringedalsvatnet.

Obraz
© © Ase Marie Evjen / Trolltunga AS via Forum

Zaledwie kilka dni temu, 14 sierpnia 2021 roku, Kasper Sorensen oraz Tinna Bundgaard Frentz stali się pierwszą parą w historii, która oficjalnie została małżeństwem na Języku trolla. To miejsce jest tak malownicze, że trudno sobie wyobrazić, że nikt wcześniej nie wpadł na ten pomysł. Ślubu udzielił burmistrz Ullensvang – Roald Aga Haug.

Niestety sesja ślubna była bardzo krótka i opublikowano zaledwie 2 zdjęcia. Widać na nich jednak piękny krajobraz rozciągający się z Trolltungi. Takiego ślubu nie da się zapomnieć.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)