Pierwsze w Polsce warsztaty z Andrzejem Draganem – „Tajemnica efektu Dragana”

Pierwsze w Polsce warsztaty z Andrzejem Draganem – „Tajemnica efektu Dragana”
Źródło zdjęć: © © Andrzej Dragan
Redakcja Fotoblogia.pl

21.08.2014 09:50, aktual.: 26.07.2022 19:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

20 września 2014 roku zapraszamy na pierwsze i jedyne w swoim rodzaju warsztaty ze światowej klasy portrecistą – Andrzejem Draganem. Na spotkaniu zapozna uczestników z opracowaną przez siebie techniką cyfrowej obróbki fotografii, znanej powszechnie jako „efekt Dragana”. Opowie o podejściu do „fotografii głów” oraz o tym kto tak naprawdę tworzy portret.

W czasie ośmiogodzinnego warsztatu Andrzej Dragan opowie o swoich pracach, zwracając uwagę na techniczną stronę ich powstawania. Uczestnicy poznają – na podstawie „surowego” zdjęcia, proces powstania efektu końcowego. Na tym etapie, który jest właściwą częścią warsztatu, autor w jasny i zrozumiały sposób przeprowadzi retusz wybranego zdjęcia. Wytłumaczy, krok po kroku, każdą dokonaną zmianę.

Po zakończeniu prezentacji będzie czas na dyskusję po której… prowadzący zostanie w studio, odpowie na Wasze pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/6]

Andrzej Dragan. Doktor fizyki, genialny samouk. Ponadto, a może przede wszystkim, fotograf, który nie znosi robić zdjęć. Jego styl jest nie do podrobienia. Stawia na jakość - stworzył niewiele ponad setkę zdjęć. Ich wyjątkowość została wielokrotnie zauważona i doceniona — jego nazwisko widnieje na liście najlepszych fotografów reklamowych, opublikowanej przez prestiżowy Luerzer’s Archive. W 2007 r. brytyjski „Digital Camera Magazine” ogłosił go Fotografem Roku, a trzy lata później zdobył srebrny medal International Photography Master Cup London.

Studio do dyspozycji kursantów do godz. 22:00.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie wydarzenia na Facebooku.

Miejsce: Studio Huśtawka, ul. Jana Kazimierza 35/37 lok. 327 w Warszawie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)