Pies zamiast noworodka. Zdjęcia, które poprawią ci humor

Pies zamiast noworodka. Zdjęcia, które poprawią ci humor
Źródło zdjęć: © © Batsey Darley / [Facebook](https://www.facebook.com/betseydarleyphotography/photos/pcb.1878086805543518/1878085188877013/?type=3&theater)
Monika Homan

08.06.2018 13:13, aktual.: 08.06.2018 15:13

Ten psiak nazywa się Chewee, a jego właściciele oddali go pod opiekę fotografki, która nie mogła się oprzeć i zrobiła mu małą sesję. Z tym, że psiak wcielił się w rolę.... noworodka!

Batsey Darley zwykle fotografuje rodziny i dzieci. Zawsze stara się uchwycić ludzi takimi, jacy są - bez względu a to, czy są piękni, radośni, nadąsani czy smutni. Fotografuje autentyczne chwile z ich życia. Chce sprawić, by ludzie zapamiętali je na zawsze.

Podczas sesji stara się ograniczyć pozowanie do minimum. Wierzy w fotografowanie prawdziwych, codziennych chwil, bez konieczności zatrzymywania się i mówienia "cheese".

Ostatnio postanowiła nieco odejść od swoich założeń. Jej sesja, choć wciąż spontaniczna, z pewnością nie przedstawia codzienności. Podczas opieki nad tym małym czworonogiem nie mogła się powstrzymać od zrobienia mu zdjęć. Fotografia noworodkowa, jest czymś, w czym czuje się świetnie, dlatego przygotowała scenkę i zabrała się do pracy.

Czy pies się sprawdził w roli noworodka? No cóż… efekt bardziej bawi niż rozczula. Jej "normalne" zdjęcia możecie zobaczyć na jej profilu na Facebooku

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)