Pilsner Urquell International Photography Awards

Pilsner Urquell International Photography Awards

Pilsner Urquell International Photography Awards
Kepifil
28.06.2008 08:00, aktualizacja: 02.08.2022 11:11

Tylko dwa tygodnie zostały aby nadesłać swoje zdjęcia do do tegorocznego konkursu Pilsner Urquell International Photography Awards. Warunkiem przyjęcia pracy do konkursu jest ukończenie przez autora 21 roku życia, uiszczenie opłaty i zgłoszenie jej do kategorii dla profesjonalistów lub amatorów. Oprócz prestiżowych tytułów i statuetek zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 5.000 i 10.000 dolarów.

Do 15 lipca jurorzy konkursu fotograficznego Pilsner Urquell International Photography Awards czekają na zgłoszenia fotografów z Polski i z całego świata. Pilsner Urquell International Photography Awards to jeden z największych i najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych świata.

Przyznawane w nim statuetki Lucie Awards często nazywane są ?Oscarami fotografii?. Co roku na konkurs napływa około 20.000 zgłoszeń z całego świata ? zarówno od profesjonalistów, jak i amatorów. Profesjonaliści mogą startować w ośmiu kategoriach konkursowych, z których każda zawiera od kilku do kilkunastu podkategorii. Osobno oceniani są amatorzy, którzy mogą zgłaszać swoje prace w siedmiu kategoriach.

Warunkiem przyjęcia pracy do konkursu jest ukończenie przez autora 21 roku życia, uiszczenie opłaty i zgłoszenie jej do jednej (lub kilku) z poniższych kategorii.

  • Kategorie dla profesjonalistów: Architektura, Album Fotograficzny, Foto-Reportaż, Fotografia Reklamowa, Sztuka, Natura, Ludzie, Fotografia Wyspecjalizowana, Głębsza Perspektywa
  • Kategorie dla amatorów: Architektura, Foto-Reportaż, Fotografia Reklamowa, Sztuka, Natura, Ludzie, Fotografia Wyspecjalizowana, Głębsza Perspektywa.

W tym roku można to zrobić za pośrednictwem polskojęzycznej strony www.foto.pilsner.pl lub bezpośrednio na stronie konkursu www.photoawards.com.

Termin zgłaszania prac do kategorii ?Deeper Perspective? upływa 30 czerwca, a do pozostałych kategorii 15 lipca 2008.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)