Pixelmator, czyli alternatywa dla Photoshopa, przeceniony o połowę

Pixelmator, czyli alternatywa dla Photoshopa, przeceniony o połowę

Pixelmator, czyli alternatywa dla Photoshopa, przeceniony o połowę
Marcin Falana
25.11.2016 21:23, aktualizacja: 26.07.2022 18:45

Pixelmator to potężny program do edycji zdjęć, przeznaczony na komputery Mak. Obecnie możecie go kupić w App Store w cenie niespełna 15 euro.

Pixelmator to program do obróbki zdjęć, który w 2011 dostał nagrodę Mac App of the Year. Od tego czasu został ulepszony, więc warto zwrócić na niego uwagę. Poniżej prezentujemy filmik, na którym można zobaczyć na co stać Pixelmator.

Oprogramowanie Pixelmator możecie odpalić na Mac OS-ie oraz iOS-ie. Nie jest on co prawda tak potężny jak Photoshop, aczkolwiek ma swoje plusy, jak na przykład funkcjonalności OS X Continuity – Handoff oraz synchronizację z iCloud. Poza tym mamy dostępne takie narzędzia jak warstwy, zaznaczenia, 64-bitowe wsparcie, program obsługuje także wszystkie popularne formaty, łącznie z plikami z warstwami z Photoshop-a. Jeżeli nie potrzebujecie dużego Photoshopa, może to być dobra i niedroga alternatywa do zabawy ze zdjęciami.

Pixelmator: FULL TUTORIAL

Wersja programu, przeznaczona do użytku na komputerach kosztuje regularnie 30 euro. Obecnie możecie mieć ją za 14.99 euro. Mobilna wersja programu również została przeceniona z 4.99 euro na 1.99.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)