Pixelmator Pro 1.4 zamienił się w potężną wtyczkę dla Apple Photos

Pixelmator Pro 1.4 zamienił się w potężną wtyczkę dla Apple Photos

Pixelmator Pro 1.4 zamienił się w potężną wtyczkę dla Apple Photos
Anna Rymsza
25.07.2019 12:13, aktualizacja: 26.07.2022 15:43

Koniec z przechodzeniem między programami przy edycji zdjęć. Wszystkie narzędzia Pixelmatora Pro są dostępne bezpośrednio w Apple Photos. Skróć swój czas pracy, dzięki dobrej organizacji.

Pixelmator zdobył popularność dzięki świetnym możliwościom edycji grafiki rastrowej i niewygórowanej cenie. Gdy debiutował w sklepie Apple, bił rekordy popularności. Bardziej rozbudowany Pixelmator Pro podąża jego śladami.

Pixelmator Pro 1.4 - takiej wtyczki jeszcze nie było

Najnowsza wersja Pixelmatora Pro 1.4 "Hummingbird" to nie tylko świetny program do edycji grafiki rastrowej. To także potężna wtyczka dla Apple Photos. W programie do katalogowania i obróbki zdjęć firmy Apple, możesz skorzystać z każdego narzędzia Pixelmatora Pro. Nie ma wyjątków. Dostępne są nawet wspomagane przez sztuczną inteligencję narzędzia dopasowujące barwy i wykrywające horyzont.

Do tego możesz używać wszystkich jego skrótów klawiszowych. Warstwy dodane w Pixelmatorze Pro zostaną zapisane w Apple Photos bez naruszania oryginalnego zdjęcia i będą synchronizowane z biblioteką zdjęć iCloud.

Dzięki temu nie musisz opuszczać swojej "cyfrowej ciemni", by przejść do retuszu bądź zaawansowanej fotomanipulacji. To wyjątkowe podejście. Programy graficzne, jeśli oferują wtyczki dla programów dla fotografów, udostępniają im tylko ułamek dostępnych narzędzi.

Ponadto w programie wprowadzono kilka mniejszych zmian. Pojawiło się nowe narzędzie do powiększania i przesuwania obrazu, współpracujące ze wbudowanym nawigatorem. Narzędzie kadrowania zostało poprawione i teraz może przycinać obrazy do wskazanego rozmiaru w pikselach. Obrazy z warstwami można umieszczać w innych projektach z zachowaniem warstw przez przeciąganie ich do okna Pixelmatora Pro. Zmieniły się też narzędzia do malowania i wymazywania.

Ile kosztuje Pixelmator?

Pixelmator wciąż może pochwalić się świetnym stosunkiem możliwości do ceny. Podstawowy Pixelmator kosztuje tylko 139,99 zł w polskim App Store, Pixelmator Pro można mieć za 189,99 zł. Aktualizacja "Hummingbird" jest bezpłatna dla obecnych posiadaczy Pixelmatora Pro.

Dostępna jest również darmowa wersja próbna Pixelmatora.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)