Plan filmowy ”Łowcy androidów”? Nie! To futurystyczne ulice Seulu

Plan filmowy ”Łowcy androidów”? Nie! To futurystyczne ulice Seulu

Plan filmowy ”Łowcy androidów”? Nie! To futurystyczne ulice Seulu
Źródło zdjęć: © © Steve Roe / [Instagram](https://www.instagram.com/steveroe_/)
Marcin Watemborski
30.03.2018 10:55, aktualizacja: 02.04.2018 12:59

Uwielbiam ”Łowcę androidów” w reżyserii Ridleya Scotta. Przedstawiony tam świat jest niesamowity. Obrazy z tego dzieła niejednokrotnie przechodzą mi przez głowę, gdy myślę o świecie przyszłości. Jak się okazuje – całkiem podobne uniwersum naprawdę istnieje!

Steve Roe, podobnie jak ja, jest miłośnikiem świata ”Łowcy androidów”. Jest on fotografem z małego miasteczka w Anglii, lecz przeprowadził się do Seulu. Jego najwcześniejsze wspomnienie z tego miejsca dotyczy niesamowitego klimatu, który tam panuje. Artysta wspomina, że w pierwszej chwili poczuł się, jakby był na planie filmu science fiction.

Korea Południowa to naprawdę interesujący kraj, który jest pełen kontrastów. Wiele osób zakochuje się w Gangnam, Apgujeong-dong i Myeong-dong, ale to właśnie stolica jest najciekawsza. Seul ma do zaoferowania odwiedzającym naprawdę wiele. Zwłaszcza fanom replikantów takim jak Steve.

Fotograf zakochał się w wąskich uliczkach, wszechobecnych kolorowych neonach i ciemnych zaułkach. To miasto rozpaliło jego kreatywność i pozwoliło poczuć wolność. Więcej jego prac znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)