Płaszczka i Daisy. Ten duet podbił serca Brytyjczyków

Płaszczka i Daisy. Ten duet podbił serca Brytyjczyków

Płaszczka i 6-miesięczna Daisy Armstrong. (fot. Wendy Armstrong)
Płaszczka i 6-miesięczna Daisy Armstrong. (fot. Wendy Armstrong)
Źródło zdjęć: © SWNS
29.08.2021 09:11, aktualizacja: 29.08.2021 11:11

Co może być bardziej uroczego od zdjęcia dziecka z nietypowym wyrazem twarzy? Oczywiście wspólna fotografia dziecka i zwierzaka z dziwnymi minami. Tym razem padło na Daisy i płaszczkę.

Zdjęcie, które zrobiło furorę w internecie wykonała Wendy Armstrong. 41-letnia pielęgniarka z Workington w Cumbrii (północna Anglia) wybrała się wraz z mężem i dwójką dzieci na jednodniową wycieczkę do akwarium Lake District Coast. Tam trafiła na bardzo ciekawską płaszczkę.

Kiedy Brytyjka zauważyła, że zwierzę zdaje się zainteresowane jej 6-miesięczną córką, natychmiast wyciągnęła telefon. Dopiero po chwili spostrzegła, że ryba i jej dziecko mają dość podobne, niezbyt szczęśliwe miny. "Wyjęłam telefon, a kiedy zobaczyłam, że oboje mają ten sam nędzny wyraz twarzy, wybuchłam śmiechem i zrobiłam zdjęcie" – relacjonuje autorka.

Rodzice twierdzą, że mała Daisy zawsze należała do wyjątkowo poważnych dzieci. Jednak to oryginalne zestawienie z "nieszczęśliwą" płaszczką sprawiło, że wycieczka przyniosła rodzicom – jak to ujęli – "zdecydowanie jedno z ulubionych zdjęć naszych dzieci".

Fotografia z rodzinnego wypadu szybko zdobyła sympatię Brytyjczyków, trafiając m.in. do "Metra" oraz "The Sun".

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)