Plaża Bondi wygląda przepięknie, gdy spojrzymy na nią z góry

Plaża Bondi wygląda przepięknie, gdy spojrzymy na nią z góry

Plaża Bondi wygląda przepięknie, gdy spojrzymy na nią z góry
Źródło zdjęć: © © Arnold Longequeue / [Instagram](https://www.instagram.com/alongequeue/)
Marcin Watemborski
26.04.2017 14:14, aktualizacja: 26.04.2017 17:04

Już niedługo zrobi się na dworze ciepło i przyjemnie, a nasze myśli zaczną wędrować w kierunku urlopów. Pomyślcie, jak wspaniale byłoby odpocząć na plaży i popływać w czystej lazurowej wodzie. Arnold Longequeue podróżuje po świecie i robi zdjęcia dla takich jak my – potrzebujących odpoczynku w pięknych miejscach.

Ostatnia seria Arnolda Longequeue, francuskiego fotografa, pokazuje wspaniałe australijskie wybrzeże i jedną z najsłynniejszych plaż na wyspie – Bondi. Cudowne kolory, czysta woda i surferzy korzystający ze świetnych warunków. Właśnie to znajdziecie w materiale Arnolda.

Longequeue koncentruje się w swojej twórczości na podkreśleniu wpływu koloru na charakter zdjęcia. Charakterystycznym dla niego jest izolowanie różnych plam barwnych za pomocą naturalnych elementów kompozycji, jak piasek, mury czy spienione fale. Na jego zdjęciach możemy zobaczyć ludzi w basenie, którzy przypominają zmagania olimpijczyków, a wszystko to jest otoczone wręcz malarską estetyką.

Plaża Bondi to ulubione miejsce wielu osób i cel turystów każdego roku. Nazwa miejsca pochodzi od słowa używanego przez Aborygenów, które oznacza ”dźwięk, jaki wydaje woda rozbijając się o fale”. Przyjrzyjcie się zdjęciom, a na pewno zrozumiecie, dlaczego tak jest.

Więcej zdjęć fotografa znajdziecie na jego Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)