Plener fotograficzno-wspinaczkowy w Jurze Krakowsko- Częstochowskiej

Plener fotograficzno-wspinaczkowy w Jurze Krakowsko- Częstochowskiej
Plener fotograficzno-wspinaczkowy w Jurze Krakowsko- Częstochowskiej
Krzysztof Basel

03.06.2010 11:51, aktual.: 01.08.2022 15:18

Łączenie dwóch pasji na raz zawsze sprawie wiele przyjemności. Jeśli jesteście miłośnikami wspinaczki i fotografii to zainteresujcie się plenerem fotograficzno-wspinaczkowy w Jurze Krakowsko- Częstochowskiej orgranizowanym przez Warsztaty Fotograficzne 2.8 pod patronatem Fotoblogii.

Organizatorzy Warsztatów Fotograficznych 2.8 zapraszają na nowe interesujące zajęcia. Tym razem uczestnicy będą mogli wyjechać na plener fotograficzno-wspinaczkowy w rejon Jury Krakowsko-Częstochowskiej w okolicy Zawiercia w dniach 11-13 czerwca. To jedno z  najpiękniejszych miejsc wspinaczkowych na całej Jurze. Zajęcia wspinaczkowe będą się odbywać na skale Okiennik Wielki. To zarazem świetne rejony do fotografowania pejzażu. Tak swój kurs opisują organizatorzy:

W ramach Pleneru odbędzie się mini kurs wspinaczki prowadzony przez wykwalifikowanego instruktora wspinaczkowego z ogromnym doświadczeniem i wspaniałym podejściem do zaczynających swą przygodę ze wspinaniem. Szkolenie teoretyczne, praktyczne, wspaniałe fotografie i wspólne oglądanie zdjęć zrobionych w czasie pleneru to bardzo dobry plan na spędzenie tego czerwcowego weekendu razem z Nami!

Zajęcia fotograficzne zostaną poprowadzone przez dwóch zawodowych fotografów. Witek Chojnacki to zawodowy fotoreporter związany z fotografią prasową od ponad 15 lat. Pracował w swojej karierze dla Gazety Wyborczej, Polska The Times, Nowa Trybuna Opolska. To także laureat nagrody Grand Press Photo. Drugim prowadzącym jest Michał Grocholski - fotograf Gazety Wyborczej,  laureat BZWBK Press Photo i Newsreportaż, student Instytutu Twórczej Fotografii w Opavie.

Koszt pleneru nie jest wygórowany - to tylko 300 zł od osoby. W cenie znajduje się nocleg, szkolenie wspinaczkowe, opieka instruktora wspinaczkowego oraz dwóch doświadczonych fotografów. Szczegóły znajdziecie na stronie www.dwaosiem.pl. Dostaliśmy informację, że w chwili pisania tego tekstu zostału już tylko 2 wolne miejsca.

Źródło: Dwa osiem

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)