Po 50 latach małżeństwa postanowili odświeżyć swoje zdjęcia z wyjątkowego dnia. Wyszło pięknie!

Po 50 latach małżeństwa postanowili odświeżyć swoje zdjęcia z wyjątkowego dnia. Wyszło pięknie!
Źródło zdjęć: © © Sam Hoyle
Marcin Watemborski

01.05.2021 12:56, aktual.: 01.05.2021 18:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Carolyn oraz Kelly Gay są małżeństwem od 50 lat. Para spędziła niemal całe życie ze sobą i cieszy się każdym kolejnym wspólnym dniem. Ich sesja na rocznicę ślubu pokazuje, że cieszą się wzajemnym towarzystwem równie mocno, co pół wieku temu.

Małżeństwo to rzecz, która zmienia życie każdego człowieka. Myśl o spędzeniu go z jedną, ukochaną osobą jest przepiękna, zwłaszcza, gdy po wielu latach wciąż myśli się tak samo. Przykładem takiego związku są Carolyn oraz Kelly Gay, który uczcili 50. Rocznicę ślubu wyjątkową sesją fotograficzną.

Celem zdjęć było odtworzenie dnia ślubu, czyli 12 marca 1971 roku. Ówcześni państwo młodzi powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w kościele DSM First Church w Des Moines (Iowa, USA). Przez ostatnie pół wieku wiele się zmieniło, a para przetrwała każdą trudną próbę, w tym nowotwór piersi Carolyn oraz przeszczep nerki Kelly’ego.

Obraz
© © Sam Hoyle

Sesja została odtworzona niemal jeden do jednego. Para stale kochających się małżonków pozowała praktycznie tak samo, jak 50 lat temu. Przed trudnym zadaniem przypomnienia parze, jak wygląda ich wyjątkowy dzień, stanął fotograf Sam Hoyle. Patrząc na zdjęcia z dnia ślubu, a na te rocznicowe – spisał się na medal!

Obraz
© © Sam Hoyle
Obraz
© © Sam Hoyle
Obraz
© © Sam Hoyle
Obraz
© © Sam Hoyle
Obraz
© © Sam Hoyle
Obraz
© © Sam Hoyle
Obraz
© © Sam Hoyle
Obraz
© © Sam Hoyle
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)