Już niedługo ogłoszenie wyników konkursu "Początek i Koniec"

Już niedługo ogłoszenie wyników konkursu "Początek i Koniec"
Marcin Falana

01.06.2017 09:44, aktual.: 26.07.2022 18:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Początek i Koniec" to ogólnopolski konkurs fotograficzny skierowany do studentów do 28 roku życia. Tematyka dowolna, więc jeżeli robicie ciekawe zdjęcia i chcecie je pokazać szerszej publiczności, to warto je zgłosić. Można zgarnąć nawet 1000 zł.

Projekt związany z konkursem fotograficznym "Początek i Koniec" planowany jest jako wydarzenie cykliczne. Celem projektu jest promowanie młodych studentów czy niespełnionych artystów, którzy pasjonują się fotografią i chcieliby poszerzać swoje horyzonty oraz zdobywać doświadczenie.

Dzięki planowanemu konkursowi młodzi fotografowie mają możliwość zaprezentowania swoich prac przed jury, profesjonalistami, którzy poddadzą pracę konstruktywnej krytyce oraz szerszej publiczności w ramach wystawy prac w Uniwersyteckim Centrum Kultury w Białymstoku.

Obraz

Konkurs skierowany jest do studentów oraz doktorantów do 28 roku życia, a jego pośrednim założeniem jest integracja uczelni białostockich jak również uczelni spoza regionu województwa Podlaskiego. Forma i interpretacja danego tematu konkursowego nie jest przez nikogo narzucana, organizatorzy stawiają na dowolność. Wystawa podsumowująca zebrane prace studentów będzie poprzedzona prelekcją absolwentów Akademii fotografii i przedsiębiorczości w Białymstoku. Planowana jest również wystawa w formie objazdowej po innych samorządach w Polsce.

Ogłoszenie wyników – 15.06. 2017

Nagrody - wyróżnione zostaną trzy zdjęcia:

I miejsce -1000 zł, II miejsce - 600 zł, III miejsce - 300 zł

Wystawa konkursowa – 21.06.2017 – odbędzie się w ramach Dni Kampusu organizowanych wraz z dniami miasta Białegostoku w budynku Uniwersyteckiego Centrum Kultury. Więcej szczegółów znajdziecie na w regulaminie oraz na Facebooku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)