Zachwycająca podróż dronem śladami Hrabiego Draculi

Zachwycająca podróż dronem śladami Hrabiego Draculi

Zachwycająca podróż dronem śladami Hrabiego Draculi
Źródło zdjęć: © © Călin Stan / [www.boredpanda.com](https://www.boredpanda.com/iphotographtheroadsintransylvaniafromaboveyesthattransylvania/?cexp_id=8897&cexp_var=8&_f=trending)
Redakcja Fotoblogia.pl
23.03.2018 11:54, aktualizacja: 28.03.2018 08:47

Fotograf Călin Stan zabiera nas w podróż po Transylwanii – krainie położonej na Wyżynie Siedmiogrodzkiej w Rumunii. Do zobaczenia piękne widoki z dróg, które przez nią prowadzą. Twórca udokumentował zmiany przyrody, jakie zachodzą w każdej z czterech pór roku. Otwarte niedługo nowe autostrady zapewne spowodują, że zostaną one zapomniane.

Călin Stan rozpoczął swój projekt "Nieskończone drogi do Transylwanii" w 2016 roku, kiedy wracał trasą DN1A do Braszowa. Wszystkie zdjęcia wykonał za pomocą drona. Cykl cieszył się sporą popularnością, więc autor postawił go kontynuować.

Dzisiaj obejmuje on ponad 200 zdjęć, wykonanych na przeszło 20 drogach w Rumunii (głównie Transylwanii i tymi, które do niej prowadzą). Przyroda zachwyca nas swoją różnorodnością. Dwa lata uważnej pracy nie poszły na marne, jest się czym zachwycać i co podziwiać.

Călin Stan od początku 2017 roku fotografuje dla National Geographic i National Geographic Travellers Romania, które doceniły jego zaangażowanie. To także dzięki temu projektowi zwrócono na niego uwagę.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)