Podróż po innych planetach nakręcona na Ziemi

Podróż po innych planetach nakręcona na Ziemi

Podróż po innych planetach nakręcona na Ziemi
Źródło zdjęć: © © Andrew Studer / [Vimeo](https://vimeo.com/329842822)
Monika Homan
17.04.2019 08:03, aktualizacja: 17.04.2019 10:03

Nasza planeta oferuje niezwykłą różnorodność krajobrazów. Zainspirowany wspaniałymi widokami, przypominającymi powierzchnię innych planet Andrew Studer nakręcił film "Space to Roam", który jest hołdem dla publicznych terenów. Wygląda naprawdę nieziemsko.

Wspaniałe scenerie z filmu "Space to Roam" ("Przestrzeń do wędrówek") to hołd dla terenów publicznych południowo-zachodniej Ameryki. Jego twórcą jest Andrew Studer, amerykański filmowiec i fotograf. Zainspirowany wyjątkowymi krajobrazami postanowił zwrócić uwagę na fakt, że mogą być one zagrożone.

Samotny astronauta, który wydaje się podróżować po powierzchni innych planet w rzeczywistości przemierza ziemię. Według Studera ziemie publiczne powinny być chronione, aby zachować je dla przyszłych pokoleń.

Kiedy odwiedzam takie miejsca czuję nie tylko podziw, ale także silne poczucie wolności. Myślę, że każdy powinien czegoś takiego doświadczyć.

Jego projekt "Space to Roam" jest dedykowany osobom, który cenią publiczne ziemie, dbają o nie i dają innym ludziom przestrzeń do wędrówek wśród niezwykłych struktur, wzorów i nieziemskich krajobrazów.

Więcej zdjęć i filmów Andrew znajdziecie na jego stronie internetowej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)