Podwodna obudowa do iPhone'a 7, która wytrzyma zanurzenie nawet do 100 metrów

Podwodna obudowa do iPhone'a 7, która wytrzyma zanurzenie nawet do 100 metrów
Marcin Falana

28.01.2017 20:44, aktual.: 30.01.2017 11:30

Wodoodporne kompakty oferują jakość zdjęć porównywalną z lepszymi smatfonami, więc może lepiej zainwestować w porządną obudowę wodoodporną do smartfona niż wodoodporny kompakt.

iPhone 7 może wytrzyma zachlapanie, jednak nurkowanie z najnowszym smartfonem Apple raczej nie wchodzi w rachubę. Właśnie dlatego firma ValsTech szuka wsparcia dla swojego projektu wodoodpornej obudowy LenzO, która będzie pasować do iPhona 7 i 7 Plus.

LenzO
LenzO

Podobnie jak w przypadku obudowy do iPhona 6/6s, najnowszy produkt ma pozwalać na zanurzanie smartfona do głębokości 100 m, czyli dużo więcej, niż potrzebuje większość amatorów podwodnych zdjęć i filmowania. Poza tym obudowa oferuje obiektyw o przyzwoitych parametrach optycznych, obiektyw do zdjęć selfie, umożliwia także pełną obsługę, bez potrzeby wyciągania smartfona z obudowy. Na pokładzie LenzO znajdziemy przycisk wybudzający, spust uruchamiający filmowanie i fotografowanie oraz ruchome ramię do obsługi dotykowego ekranu. Producent chwali się także wygodnym i bezpiecznym systemem zamykania.

Co więcej, obudowa LenzO dedykowana do iPhona 7 jest na tyle wyporna, że pływa, więc nie ma obawy, że utopimy iPhona. LenzO oferuje także wbudowane filtry, które pomagają w osiągnięciu naturalnej kolorystyki pod wodą. Obudowa nie wymaga korzystania z oddzielnej aplikacji, użytkownik może w łatwy i wygodny sposób przełączać między filmowaniem, fotografowaniem czy panoramami.

LenzO
LenzO

ValsTech wystartowało z kampanią na platformie Kickstarter. Zamawiając teraz obudowę LenzO trzeba zapłacić za model do iPhona 7 - 229 dolarów, a przewidywana cena detaliczna to aż 395 dolarów. Jednym słowem, dużo się nie pomyliłem, porównując cenę obudowy do smartfona z ceną wodoodpornych kompaktów.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)