Podwodna obudowa do iPhone'a 7, która wytrzyma zanurzenie nawet do 100 metrów

Podwodna obudowa do iPhone'a 7, która wytrzyma zanurzenie nawet do 100 metrów

Podwodna obudowa do iPhone'a 7, która wytrzyma zanurzenie nawet do 100 metrów
Marcin Falana
28.01.2017 20:44, aktualizacja: 30.01.2017 11:30

Wodoodporne kompakty oferują jakość zdjęć porównywalną z lepszymi smatfonami, więc może lepiej zainwestować w porządną obudowę wodoodporną do smartfona niż wodoodporny kompakt.

iPhone 7 może wytrzyma zachlapanie, jednak nurkowanie z najnowszym smartfonem Apple raczej nie wchodzi w rachubę. Właśnie dlatego firma ValsTech szuka wsparcia dla swojego projektu wodoodpornej obudowy LenzO, która będzie pasować do iPhona 7 i 7 Plus.

LenzO
LenzO

Podobnie jak w przypadku obudowy do iPhona 6/6s, najnowszy produkt ma pozwalać na zanurzanie smartfona do głębokości 100 m, czyli dużo więcej, niż potrzebuje większość amatorów podwodnych zdjęć i filmowania. Poza tym obudowa oferuje obiektyw o przyzwoitych parametrach optycznych, obiektyw do zdjęć selfie, umożliwia także pełną obsługę, bez potrzeby wyciągania smartfona z obudowy. Na pokładzie LenzO znajdziemy przycisk wybudzający, spust uruchamiający filmowanie i fotografowanie oraz ruchome ramię do obsługi dotykowego ekranu. Producent chwali się także wygodnym i bezpiecznym systemem zamykania.

Co więcej, obudowa LenzO dedykowana do iPhona 7 jest na tyle wyporna, że pływa, więc nie ma obawy, że utopimy iPhona. LenzO oferuje także wbudowane filtry, które pomagają w osiągnięciu naturalnej kolorystyki pod wodą. Obudowa nie wymaga korzystania z oddzielnej aplikacji, użytkownik może w łatwy i wygodny sposób przełączać między filmowaniem, fotografowaniem czy panoramami.

LenzO
LenzO

ValsTech wystartowało z kampanią na platformie Kickstarter. Zamawiając teraz obudowę LenzO trzeba zapłacić za model do iPhona 7 - 229 dolarów, a przewidywana cena detaliczna to aż 395 dolarów. Jednym słowem, dużo się nie pomyliłem, porównując cenę obudowy do smartfona z ceną wodoodpornych kompaktów.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)