Podwodny dron. Wskoczył do wody, wyskoczył pod wodospadem

Podwodny dron. Wskoczył do wody, wyskoczył pod wodospadem21.09.2022 12:09
Dron Deep6v2 gotowy do pracy przy środowisku wodnym.
Dron Deep6v2 gotowy do pracy przy środowisku wodnym.
Źródło zdjęć: © mat. prasowe

Tak, dobrze przeczytaliście – chodzi o drona. Takiego latającego. Chociaż ten to amfibia wśród dronów – pływać też umie. Na dodatek wszystko nagrał przymocowaną kamerką. Efekt jest piorunujący.

Na filmie zobaczymy niesamowite umiejętności operatora drona FPV. Widać jak maszyna leci w powietrzu, później wskakuje pod wodę, wyskakuje i robi przepiękne zwroty przy wodospadzie, aż w końcu leci w dół z wodą. To jest po prostu genialne!

Operator drona o pseudonimie Blastr wykorzystał do nagrania zmodyfikowanego drona Deep6 w sekwencji z wodospadem, zaś do podwodnych ujęć był to dron Dex HydroH. Film jest tak dynamiczny i dobrze zmontowany, że nie widać przejść między ujęciami z różnych maszyn.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

F-22 Raptor supernowoczesne myśliwce USA

Z wymienionych dronów, ciekawszy jest ten drugi. Dex Hydro X może latać i nurkować, czego doświadczymy w okolicach znacznika czwartej minuty w filmie. Koniecznie trzeba zwrócić uwagę na umiejętności Blastra, który bez problemu połączył świat powietrzny z podwodnym. Lot wzdłuż strumienia wody w wodospadzie to gwarancja niesamowitych wrażeń wizualnych.

Więcej zdjęć i filmików znajdziecie na Instagramie.

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)