Poinformowali o ciąży zdjęciami w stylu Harry’ego Pottera

Poinformowali o ciąży zdjęciami w stylu Harry’ego Pottera

Poinformowali o ciąży zdjęciami w stylu Harry’ego Pottera
Źródło zdjęć: © © Kristin Shjarback / [Facebook](https://www.facebook.com/91300288/posts/761087443414?d=n&sfns=mo)
Paweł Ziemiński
24.12.2019 09:12, aktualizacja: 24.12.2019 10:12

Coraz więcej par decyduje się na tematyczne sesje fotograficzne z różnych okazji. Ta para postanowiła pochwalić się światu, że spodziewają się dziecka w iście magiczny sposób. Motywem przewodnim sesji zdjęciowej był świat Harry’ego Pottera.

Caitlin i Christian Bellamy spodziewają się dziecka. W związku z tym, że mieli problemy z zajściem w ciążę, uznali więc powodzenie in-vitro za prawdziwą magię. A skoro magia, to pierwszym ich skojarzeniem był świat Harry’ego Pottera.

Specjalnie na potrzeby sesji zdjęciowej, którą wykonała Kristin Shjarback, powstał obraz. Zobaczycie na nim Caitlin w ciąży i napis ”Harry Potter i błogosławione dziecko, które przeżyło”, co jest oczywistym nawiązaniem do serii książek, jak również do historii kobiety i 3 niedonoszonych ciąż. Wykonał go dla małżeństwa ich przyjaciel.

W sesji Caitlin odegrała rolę Ginny Weasley, jej mąż Christian został Harrym Potterem, a ich psy Ronem Weasleyem oraz Hermioną Granger. Na jednym ze zdjęć mężczyzna rzuca na kobietę czar ”impregio”, a na innym wzywają ”patronusa” w kształcie niemowlaka.

To ciekawe podejście do tematu kreatywnych zdjęć dla przyjaciół i rodziny, a rzemiosło nie jest tutaj najważniejsze. Humor, z jakim małżeństwo podeszło do tematu po trudnych przejściach napawa optymizmem.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)