Pojawili się na jednym zdjęciu 11 lat przed tym, gdy się poznali

Pojawili się na jednym zdjęciu 11 lat przed tym, gdy się poznali

Pojawili się na jednym zdjęciu 11 lat przed tym, gdy się poznali
Marcin Watemborski
19.03.2018 10:13, aktualizacja: 19.03.2018 11:13

Aż nie chce się w to wierzyć! Małżeństwo z Chin podzieliło się w internecie historią, która pokazuje, że pojawiają się na jednym zdjęciu na 11 lat przed tym, gdy faktycznie się poznali. Można powiedzieć, że to po prostu przeznaczenie!

Ye i Xue poznali się i zakochali w 2011 roku. Jak to bywa – czasem wracają do starych zdjęć. Ye przeglądał ostatnio zdjęcia ze swoją teściową i natknął się na jedno, które bardzo mocno przyciągnęło jego uwagę. Jest to zdjęcie z odwiedzin miasta Qingdao. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że mężczyzna rozpoznał w tle samego siebie!

To przypadek jeden na milion, no właściwie na kilkadziesiąt milionów. Ye był niesamowicie zaskoczony wszystkim, bo na zdjęciu jego żony, on sam pozuje do pamiątki. Niestety na fotografii, do której pozował Ye nie widać Xue, bo znajdowała się ona dużo dalej od posągu.

To niesamowite, że ta dwójka odwiedziła dokładnie to samo miejsce w tym samym czasie (lipiec 2000) i na dodatek oboje pozowali do pamiątkowego zdjęcia w tej samej chwili. Tym bardziej, że 11 lat później zaczęli się spotykać, zakochali się w sobie i pobrali.

Dalej nie wierzycie w przeznaczenie? Może czas zacząć!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)