Pokaż ludzkie emocje i wygraj warsztaty fotoreportażu w Akademii Nikona

Pokaż ludzkie emocje i wygraj warsztaty fotoreportażu w Akademii Nikona
Źródło zdjęć: © © Krystian Bielatowicz
Redakcja Fotoblogia.pl

21.05.2015 13:01, aktual.: 26.07.2022 19:36

Jedno dobre zdjęcie może sprawić, że wygrasz 3-dniowe warsztaty fotoreportażu z Krystianem Bielatowiczem w Pieninach o wartości 1690 zł.

Zasady konkursu

Razem z Akademią Nikona przygotowaliśmy dla Was krótki i konkretny konkurs z atrakcyjną nagrodą. Dajemy Wam jasne zadanie: pokażcie na jednym swoim zdjęciu ludzkie emocje. Oczywiście ważnymi aspektami zgłaszanych zdjęć jest jakość techniczna czy kompozycyjna, ale najważniejszy jest temat. Potraktujcie ten konkurs, jako ciekawe zadanie do sfotografowania. Pokażcie prawdziwe, szczere emocje ludzi w Waszym otoczeniu czy w czasie podróży.

W czasie trwania Konkursu jeden Uczestnik może zgłosić maksimum trzy odrębne prace. Swoje zdjęcia o tematyce „Ludzkie emocje” należy wysłać w postaci cyfrowej na adres nikon@pressoffice24.pl podając przy tym imię, nazwisko oraz adres e-mail.

Zwycięzcą konkursu zostanie uczestnik wybrany przez Jury w składzie Krystian Bielatowicz i Michał Leja, którego fotografia w najlepszy sposób odda konkursowy temat, czyli ludzkie emocje.

Dopuszczalny zakres obróbki prac konkursowych:  • kadrowanie, wyostrzenia, zmiana nasycenia barw oraz kontrastu, winieta, konwersja do czerni i bieli, sepia.

Zabrania się:

  • techniki HDR, fotomontażu, dodawania podpisów, dodawania filtrów efektowych, używania narzędzi korekcji (stempel, pędzel korygujący itp.), zmiany kolorystyki (np. cross processing).

Jury może zażądać od autora udostępnienia oryginału zdjęcia bez żadnej obróbki w celu późniejszej weryfikacji postanowień regulaminu. Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Czas trwania konkursu

21-25 maja (23:59) 2015 r.

Nagroda

Nagrodą w konkursie jest udział w warsztacie Akademii Nikona pt. Fotoreportaż, który odbędzie się w dniach 29-31.05.2015 r. w Pieninach, o wartości 1690 zł.

Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na stronie Fotoblogia.pl w terminie do 27.05.2015 r.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)