Pokaz slajdów w 5 minut prosto z Lightrooma [wideoporadnik]

Pokaz slajdów w 5 minut prosto z Lightrooma [wideoporadnik]

LR
LR
Jakub Kaźmierczyk
03.01.2013 19:18, aktualizacja: 26.07.2022 20:22

Pokazy slajdów to świetna sprawa. Zarówno do wykorzystania komercyjnego, jak i pokazania zdjęć z podróży rodzinie i przyjaciołom. Dziś skupimy się na module Slideshow w Lightroomie.

Muszę przyznać, że coraz częściej korzystam z pokazu slajdów. Ta opcja przydaje mi się zwłaszcza podczas sezonu ślubnego, kiedy para młoda życzy sobie, aby przed oczepinami wyświetlić gościom zdjęcia z przygotowań czy błogosławieństwa. Wcześniej korzystałem z iMovie, ale trwało to bardzo długo. Selekcja zdjęć w Bridge'u, obróbka w ACR, import do iPhoto i eksport do iMovie. W Lightroomie taki pokaz robimy od A do Z - od selekcji do gotowego pliku filmowego. Nie będzie on co prawda bardzo wymyślny, ale kiedy liczy się czas, Lightroom będzie niezastąpiony.

[solr id="fotoblogia-pl-63171" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://fotoblogia.pl/1901,jak-obrabiac-filmy-w-lightroomie" _mphoto="zrzut-ekranu-2012-12-28--120c0e2.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2499[/block]

Za pomocą tego narzędzia można również tworzyć filmy time-lapse, ale o tym opowiem następnym razem. Do zobaczenia!

Zapraszam na forum.fotoblogia.pl. Możecie się tam dzielić swoimi opiniami na temat wideoporadników i zgłaszać własne propozycje tematów.

Pokaz slajdów w 5 minut prosto z Lightroom'a [wideoporadnik]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)