Pokaż swoje prace na "Street Photography Now" i wygraj nagrody

Pokaż swoje prace na "Street Photography Now" i wygraj nagrody

Maciej Dakowicz, The nightlife in Cardiff, UK (seria „Cardiff After Dark”), 2009 (źródło: Fundacja .DOC)
Maciej Dakowicz, The nightlife in Cardiff, UK (seria „Cardiff After Dark”), 2009 (źródło: Fundacja .DOC)
Piotr Dopart
26.11.2011 14:30, aktualizacja: 01.08.2022 14:26

Szukasz możliwości pokazania swoich prac szerszemu gronu odbiorców i zdobycia ciekawych nagród? Mieszkasz w Warszawie? W takim razie dobrym rozwiązaniem będzie dla Ciebie fotograficzny HydePark na Street Photography Now!

Organizowana w ramach współpracy Fundacji .DOC i galerii Muzeum Drukarstwa Warszawskiego w Budowie wystawa "Street Photography Now!" trwa od 19 listopada, jednak fotograficzny HydePark ruszy dopiero na początku grudnia.

Autorzy streetowych zdjęć będą mogli przynieść w dowolnej chwili odbitkę w rozmiarze nie większym niż 18 x 23 cm i przykleić ją do ściany. Opis zdjęcia na odwrocie odbitki musi zawierać imię i nazwisko autora, datę i miejsce wykonania oraz kontakt do autora. Organizatorzy wybierać będą najlepsze prace w kolejne niedziele grudnia (w dniach 4, 11, 18 grudnia) oraz 8 i 15 stycznia, zaś ich autorów nagrodzą.

W ramach HydeParku wygrać będzie można nie tylko prezentację zdjęcia na stronie WWW Fundacji .DOC i w specjalnym miejscu w Galerii, ale także następujące albumy fotograficzne, ufundowane przez księgarnię bookoff:

  • Eugene Richards \Dorchester Days\
  • Larry Towell \Mennonites\
  • Sally Mann \Immediate Family\
  • Flor Garduno \Witnesses of Time\
  • Alex Webb \Suffering of Light.

Wystawę wyeksponowaną w galerii Muzeum Drukarstwa Warszawskiego w Budowie, znajdującej sie przy ul. Marszałkowskiej 3/5 w Warszawie, odwiedzać można w każdy czwartek i piątek w godzinach 15-20 oraz w każdą sobotę i niedzielę pomiędzy 12 a 20. Niezależnie od udziału w konkursie zachęcam do zwrócenia uwagi na ten niezwykle interesujący projekt.

Źródło: Fundacja .DOC

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)