Pokaż swoje zdjęcia w ramach 7. Opolskiego Festiwalu Fotografii

Pokaż swoje zdjęcia w ramach 7. Opolskiego Festiwalu Fotografii

Pokaż swoje zdjęcia w ramach 7. Opolskiego Festiwalu Fotografii
Krzysztof Basel
20.06.2017 13:05, aktualizacja: 26.07.2022 18:27

Już po raz czwarty zapraszamy do nadsyłania swoich prac w ramach konkursu "Pokaż się" podczas 7. Opolskiego Festiwalu Fotografii. Do wygrania jest 1000 zł.

Nadesłane prace – najlepiej gotowe lub na ukończeniu – muszą wiązać się z hasłem przewodnim 7OFF, jakim jest „Spojrzenie”.

Organizatorzy są otwarci na technikę i formę prezentowanych prac na wystawie. W sekcji "Pokaż się" mogą brać udział wyłącznie polscy artyści, którzy tworzą w kraju lub poza granicami Polski. Udział w naborze jest bezpłatny i otwarty dla każdego. W poprzednich edycjach zostały wybrane prace: Piotra Pardiaka, Marleny Jabłońskiej, Roberta Danieluka.

Obraz

Osoba wybrana spośród nadesłanych zgłoszeń otrzyma od organizatora nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł (kwota pomniejszona będzie o podatek, który Organizator Konkursu odlicza od kwoty brutto).

Wernisaż jednego wyróżnionego projektu odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu podczas 7 Opolskiego Festiwalu Fotografii, od 6 października do 5 listopada 2017 roku.

W wyborze prac wezmą udział:

  • Marek Szyryk (Szkoła Filmowa w Łodzi)
  • Joanna Kinowska (Służewski Dom Kultury w Warszawie)
  • Sławomir Mielnik (Fundacja 2.8)

Prace należy wysyłać wraz z wypełnionym formularzem na adres mailowy: 7off@dwaosiem.pl lub kontakt@dwaosiem.pl do dnia 15 lipca 2017 roku. Całkowity rozmiar nadesłanych prac nie może przekraczać 8 MB. Formularz jest do pobrania na stronie Festiwalu:

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)