Pokaż "Wakacje w moim kadrze" i zgarnij obiektyw Tamron AF 16-300mm F/3.5-6.3

Pokaż "Wakacje w moim kadrze" i zgarnij obiektyw Tamron AF 16‑300mm F/3.5-6.3

Pokaż "Wakacje w moim kadrze" i zgarnij obiektyw Tamron AF 16-300mm F/3.5-6.3
Krzysztof Basel
04.07.2014 11:42, aktualizacja: 26.07.2022 19:54

Razem z firmą Tamron przygotowaliśmy dla Was wakacyjny konkurs, w którym do wygrania jest uniwersalny mega zoom Tamron AF 16-300mm F/3.5-6.3 o wartości ok. 2500 zł. W sam raz na letnie podróże.

Zasady konkursu

Wakacje już się zaczęły z czego niezmiernie się cieszymy! Część osób już wypoczywa, inni z utęsknieniem czekają na wakacyjne przygody, a spora część z Was zapewne spędzi lato w domu. Bez względu na wszystko latem można wykonać naprawdę świetne zdjęcia.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/8]

Aby Was do tego zmotywować przygotowaliśmy specjalny, wakacyjny konkurs "Wakacje w moim kadrze". Potraktujcie to, jako ćwiczenie letnich kadrów. Temat jest dosyć obszerny, zatem możecie pokazać na swoich zdjęciach zarówno piękne krajobrazy z drugiego końca świata, niezwykłe momenty uchwycone na ulicach Nowego Jorku, Berlina czy Pekinu, ale też słoneczne, sielskie chwile na polskiej wsi. A co, jeśli jeszcze nie wyjechaliście nigdzie na wakacje? Albo nigdzie się w tym roku nie ruszacie? Nic nie stoi na przeszkodzie. Zależy nam, aby Wasze zdjęcia były przede wszystkim szczere prawdziwe, pokazywały Wasze emocje związane w miejscami, w których byliście, jesteście lub będziecie. Jeśli spędzaciqe lato na kanapie przede telewizorem, u babci na działce czy klimatyzowanym biurze na Mokotowie - pokażcie to na swoich zdjęciach. Nawet, jeśli wcale nie jest to Wasze wymarzone miejsce na spędzanie letnich upałów.

Obraz

Aby wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy wejść na profil Fotoblogia.pl na Facebooku, dodać swoje zdjęcie/zdjęcia do galerii konkursowej i podać swój adres e-mail (widoczny tylko dla jury w celu kontaktu). Podczas trwania konkursu każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia. Zwycięzcą zostanie fotograf, którego praca zostanie wybrana przez jury złożone z redaktorów Fotoblogia.pl.

Na konkurs można nadsyłać fotografie wykonane dowolną techniką i delikatnie zmodyfikowane w programie do obróbki zdjęć (np. Adobe Photoshop czy Lightroom).

Dopuszczalny zakres obróbki prac konkursowych:  • kadrowanie, wyostrzenia, zmiana nasycenia barw oraz kontrastu, winieta, konwersja do czerni i bieli, sepia.

Zabrania się:

  • techniki HDR, fotomontażu, dodawania podpisów, dodawania filtrów efektowych, używania narzędzi korekcji (stempel, pędzel korygujący itp.), zmiany kolorystyki (np. cross processing).

Jury może zażądać od autora udostępnienia oryginału zdjęcia bez żadnej obróbki w celu późniejszej weryfikacji postanowień regulaminu. Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Czas trwania konkursu

3-19 lipca (23:59) 2014 r.

Nagroda

Autor najlepszego zdjęcia w konkursie "Wakacje w moim kadrze" otrzyma obiektyw Tamron AF 16-300mm F/3.5-6.3 Di II VC PZD o wartości ok. 2500 zł.

Obraz

To niezwykle uniwersalne szkło typu mega zoom (przybliżenie optyczne 18,8x) zaprojektowane z myślą o lustrzankach cyfrowych z matrycami APS-C. Nadaje się do wykonywania nie tylko szerokich zdjęć krajobrazowych, ale również pięknych portretów z rozmytym tłem. Świetnie nadaje się dla wszystkich tych, którzy nie chcą zabierać ze sobą całej torby obiektywów, ale mieć jeden na każdą okazję.

Tamron 16-300mm F/3.5-6.3 Di II VC PZD Macro

Silnik ultradźwiękowy PZD umożliwia wyraźnie szybsze i przy tym ciche automatyczne ustawianie ostrości. Stabilizator obrazu VC Tamron (Vibration Compensation) zapewnia w tym obiektywie ostre i nieporuszone obrazy. Dzięki niemu obiektyw ten można stosować przy zdjęciach z ręki lub przy słabym świetle. Konstrukcja obiektywu jest chroniona przed wilgocią, dzięki czemu szkło może być wykorzystywane do wymagających zdjęć na zewnątrz, na przykład w trakcie wakacyjnych podróży. Co więcej, producent daje aż 5-letnią gwarancję. To naprawdę ciekawy obiektyw, który może pasować w sam raz na wakacyjne wyprawy.

AKTUALIZACJA

W dniu 15.07 dostaliśmy od Was sygnały o niepoprawnym działaniu aplikacji konkursowej. U wielu osób nie uruchamiała się, co uniemożliwiało dodawanie swoich prac. Po pierwszych sygnałach zajęliśmy się tą sprawą i finalnie ponownie uruchomiliśmy aplikację. W związku z tym, pragniemy przeprosić wszystkich uczestników. Dodatkowo, postanowiliśmy przedłużyć konkurs o 2 dni, tj. do 19.07, aby wszyscy, którzy mieli problemy z dodaniem zdjęć nie czuli się poszkodowani i mogli dodać zdjęcia w dogodnym dla siebie momencie. Niech wygra najlepszy!

Obraz
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)