"Shooting Macro" to prawdziwy popis kreatywności. Film robi wrażenie!

"Shooting Macro" to prawdziwy popis kreatywności. Film robi wrażenie!
Źródło zdjęć: © © Macro Room / [YouTube](https://youtu.be/ICxC5ekWnUc)
Monika Homan

08.04.2019 09:18, aktual.: 26.07.2022 15:52

Obiektyw Laowa 24 mm f/14 2x Macro Probe wyglądem przypomina trochę lufę strzelby. Twórca filmu "Shooting Macro" chyba miał podobne skojarzenie i słowo "shooting" (ang. strzelać) wziął bardzo poważnie. Zobaczcie jego niezwykle kreatywny film.

Macro Room to firma zajmująca się produkcją kreatywnych filmów wideo. Założył ją w 2016 roku Ben Ouaniche. Filmy, które możecie zobaczyć na jego kanale na YouTube po prostu odbierają mowę. Ben pisze, że to jedynie ukryte piękno otaczającego nas świata, ale wykreowane przez niego obrazy są czymś więcej.

Laowa 24 mm f/14 2x Macro Probe to zdecydowanie najdziwniej wyglądający obiektyw, jaki do tej pory widziałam. Wydłużony kształt kojarzyć się może z lufą strzelby. Podobne skojarzenie najwyraźniej przyszło do głowy Benowi i postanowił pokazać na filmie, jak "strzela" się z tego obiektywu.

"Shooting Macro" ("Strzelanie makro") to film, którego tytuł potraktowany jest zbyt dosłownie. Bo przecież można strzelić sobie makro zdjęcie, ale żeby tak od razu strzelać do przedmiotów codziennego użytku? Ten świetny film w niezwykle kreatywny sposób pokazuje możliwości jakie oferuje Laowa 24mm f/14 2x Macro Probe.

Shooting Macro

Ben postanowił stworzyć wideo, na którym dosłownie strzela z obiektywu, jak z broni palnej. To kolejna produkcja Macro Room, która sprawiła, że jestem pełna podziwu dla kreatywności tego artysty. Koniecznie zobaczcie film do końca!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)