Wszechświat zamknięty w akwarium. Możesz to zrobić w domu!

Wszechświat zamknięty w akwarium. Możesz to zrobić w domu!
Źródło zdjęć: © © Macro Room / [YouTube](https://www.youtube.com/watch?v=ICxC5ekWnUc&t=2s)
Monika Homan

05.04.2019 11:59, aktual.: 05.04.2019 14:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do wykonania filmu "Ink 
In Motion" nie potrzebne były zaawansowane techniki, a trochę wody, tuszu, plastiku i obiektyw makro. To wystarczyło, żebym wpatrzona w ekran zaniemówiła. Ten film jest po prostu niesamowity!

Macro Room to firma zajmująca się produkcją kreatywnych filmów wideo. Założył ją w 2016 roku Ben Ouaniche. Filmy, które możecie zobaczyć na jego kanale na YouTube po prostu odbierają mowę. Ben pisze, że to jedynie ukryte piękno otaczającego nas świata, ale wykreowane przez niego obrazy są czymś więcej.

Dawno nie spotkałam się z filmem, podczas którego odebrało mi mowę. Magia filmu "Ink 
In Motion" ("Tusz w ruchu") polega na prostocie jego wykonania. Zwykłe akwarium z wodą, tusz i plastikowe kulki zawieszone na sznurku - to wszystko czego potrzebował Ben, żeby zabrać widza w odległe miejsce, gdzieś we wszechświecie.

Ink In Motion

Sposób, w jaki przenikają się kolory, w jaki łączą się płyny i przede wszystko w jaki pokazuje to artysta, jest zdecydowanie bardziej efektowny, niż można by przypuszczać. To pierwszy film od dłuższego czasu, który zrobił na mnie takie wrażenie, że podczas jego oglądania potrafię powiedzieć tylko krótkie "łał". Nie mogłabym się nim nie podzielić.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)