Polak ogłoszony ”Odkryciem Roku” w konkursie Chromatic Awards 2017

Pierwsze miejsce zajął Cesar Dezfuli za portret z serii ”Pasażerowie”. Jego zdjęcie pokazuje Amadou Sumaila, 16-latka z Mali, który uciekł do Włoszech z Mali ogarniętego wojną. Chłopak skończył w obozie dla uchodźców.
Pierwsze miejsce zajął Cesar Dezfuli za portret z serii ”Pasażerowie”. Jego zdjęcie pokazuje Amadou Sumaila, 16-latka z Mali, który uciekł do Włoszech z Mali ogarniętego wojną. Chłopak skończył w obozie dla uchodźców.
Źródło zdjęć: © © Cesar Dezfuli / Grand Prix oraz I miejsce w kat. profesjonalnej "Portret" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Marcin Watemborski

18.12.2017 13:24, aktual.: 19.12.2017 11:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chromatic Awards to konkurs kierowany do miłośników fotografii kolorowej – zarówno do profesjonalistów jak i amatorów. W tegorocznej edycji pojawiło się kilka polskich nazwisk, a Witold Ziomek został ”Odkryciem Roku”. Poznajcie pozostałych wyróżnionych.

”Odkryciem Roku” został Witold Ziomek za pokazanie interesującego kompozycyjnie zdjęcia człowieka na tle wodospadu.
”Odkryciem Roku” został Witold Ziomek za pokazanie interesującego kompozycyjnie zdjęcia człowieka na tle wodospadu.© © Witold Ziomek / Chromatic Discovery of the Year / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Zwycięstwo w konkursie to nie tylko prestiż, ale również nagrody. Każda z nagrodzonych prac ukaże się na stronie internetowej oraz w pamiątkowym albumie, a każdy fotograf otrzyma stosowny certyfikat. Oczywiście nie zabrakło nagród pieniężnych – 2000 dolarów w kategorii profesjonalnej oraz 1000 dolarów dla amatora.
Zwycięstwo w konkursie to nie tylko prestiż, ale również nagrody. Każda z nagrodzonych prac ukaże się na stronie internetowej oraz w pamiątkowym albumie, a każdy fotograf otrzyma stosowny certyfikat. Oczywiście nie zabrakło nagród pieniężnych – 2000 dolarów w kategorii profesjonalnej oraz 1000 dolarów dla amatora.© © Wen Hang Lin / I miejsce w kat. profesjonalnej "Abstract" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Nagrody i wyróżnienia w kategorii profesjonalnej zdobyli: Filip Wolak, Marzena Kolarz, Bart Różalski oraz Rafał Michalak.
Nagrody i wyróżnienia w kategorii profesjonalnej zdobyli: Filip Wolak, Marzena Kolarz, Bart Różalski oraz Rafał Michalak.© © Filip Wolak / I miejsce w kat. profesjonalnej "Cityscapes" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Misją konkursu jest umożliwienie różnym artystom pokazania swojej pasji dzięki fotografii oraz promowanie tych najlepszych. 20 kategorii to szansa na wykazanie się dla każdego miłośnika zdjęć – bez względu na to czy są profesjonalistami czy amatorami.
Misją konkursu jest umożliwienie różnym artystom pokazania swojej pasji dzięki fotografii oraz promowanie tych najlepszych. 20 kategorii to szansa na wykazanie się dla każdego miłośnika zdjęć – bez względu na to czy są profesjonalistami czy amatorami.© © James Kerwin / I miejsce w kat. profesjonalnej "Architecture" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu.
Więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu.© © Sebastian Baumann / I miejsce w kat. profesjonalnej "Conceptual" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Yuriy Ogarkov / I miejsce w kat. profesjonalnej "Culture" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Carrie i Eric Tomberlin / I miejsce w kat. profesjonalnej "Environmental" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Marzena Kolarz / I miejsce w kat. profesjonalnej "Fashion and Beauty" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Marzena Kolarz / wyróżnienie w kat. profesjonalnej "Fashion and Beauty" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Michael Nalley / I miejsce w kat. profesjonalnej "Fine Art" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Yan Zhang / I miejsce w kat. profesjonalnej "Landscapes" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Alexander Vershinin / I miejsce w kat. profesjonalnej "Nature" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Jaime Travezan / I miejsce w kat. profesjonalnej "Nudes" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Alain Schroeder Schroeder / I miejsce w kat. profesjonalnej "People" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Osie Greenway / I miejsce w kat. profesjonalnej "Photojournalism" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Bart Różalski / wyróżnienie w kat. profesjonalnej "Photojournalism" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Oksana Moroziuk / I miejsce w kat. profesjonalnej "Photomanipulation" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Rafał Michalak / wyróżnienie w kat. profesjonalnej "Portrait" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Alicja Wiśniewska / wyróżnienie w kat. profesjonalnej "Portrait" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Maciej Nowacki / I miejsce w kat. profesjonalnej "Sports" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Paulina Olszak / wyróżnienie w kat. profesjonalnej "Sports" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Paulina Olszak / wyróżnienie w kat. profesjonalnej "Sports" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Maciej Nowacki / wyróżnienie w kat. profesjonalnej "Sports" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Paulina Olszak / wyróżnienie w kat. profesjonalnej "Sports" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Karla Gabriela Guerrero Trejo / I miejsce w kat. profesjonalnej "Still Life" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Marzena Kolarz / III miejsce w kat. profesjonalnej "Still Life" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Marzena Kolarz / wyróżnienie w kat. profesjonalnej "Still Life" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Hakim Boulouiz / I miejsce w kat. profesjonalnej "Street" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Alain Schroeder Schroeder / I miejsce w kat. profesjonalnej "Travel" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Obraz
© © Gillian Lloyd / I miejsce w kat. profesjonalnej "Wildlife And Animals" / [chromaticawards.com](https://chromaticawards.com/)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)