”Poland: above & around” to interesujący film, który pokazuje różnorodność Polski

”Poland: above & around” to interesujący film, który pokazuje różnorodność Polski

”Poland: above & around” to interesujący film, który pokazuje różnorodność Polski
Źródło zdjęć: © © Maciej Margas i Aleksandra Łogusz / [YouTube](https://www.youtube.com/watch?v=jhnZwZJd4I)
Marcin Watemborski
17.11.2017 09:35, aktualizacja: 18.11.2017 08:18

Maciej Margas oraz Aleksandra Łogusz wybrali się w podróż po Polsce, podczas której wspinali się na maszty telekomunikacyjne rozmieszczone w różnych częściach kraju. Po co było to wszystko? Zobaczcie sami.

Zadaniem Macieja Margasa i Aleksandry Łogusz było odwiedzenie 10 wybranych masztów telekomunikacyjnych i wykonanie z nich zdjęć, ukazujących piękno krajobrazu. W sierpniu 2016 roku udało się wszystko dogadać i podróżnicy zaczęli swoją przygodę.

Poland: above & around | 4K | POLAND ON AIR by Maciej Margas & Aleksandra Łogusz

Podróż po Polsce zajęła fotografom 3 tygodnie. Zanim jednak wyruszyli w podróż musieli przejść badania wysokościowe oraz specjalne szkolenie, które pozwalało im na pracę na wysokościach. Do wszystkiego doszły jeszcze ćwiczenia, by być w formie, kiedy już będą w trasie. A ta im się przydała – najwyższy z masztów miał 320 metrów, czyli był o 100 metrów wyższy niż Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, a znajdował się w Miłkach pod Giżyckiem.

To okazja jedna na sto, więc Maciej Margas i Aleksandra nie mogli po prostu odmówić. Poznali miejsca, o których wcześniej nawet nie słyszeli oraz mieli możliwość sfotografowania piękna naszego kraju, który okazał się być niesamowicie różnorodny i dumny. Sami fotografowie mówię, że szczególnie to widać z dużej wysokości.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)