Polujący niedźwiedź zakłócił ślub. Filmowiec wszystko nagrał

Polujący niedźwiedź zakłócił ślub. Filmowiec wszystko nagrał

Niespodziewany ryk niedźwiedzia grizzly przerwał ślub.
Niespodziewany ryk niedźwiedzia grizzly przerwał ślub.
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | Stanton Giles
Marcin Watemborski
15.12.2022 10:26

Takie rzeczy nie zdarzają się często. Filmowiec Stanton Giles nagrywał ślub w pięknych okolicznościach przyrody, lecz wtem pojawił się niespodziewany gość. Chodzi o niedźwiedzia, który polował na dorodnego łosia. Wszystko udało się zarejestrować na filmie.

Stanton Giles podzielił się nagraniem ze ślubu, który kręcił w sierpniu 2022 roku. Para młoda postanowiła wyprawić ceremonię w parku narodowym w stanie Montana w USA. Jak to bywa w okolicznościach przyrody, często występują tam dzikie zwierzęta. Nikt jednak nie spodziewał się tego, że zaślubiny przerwie ryk potężnego niedźwiedzia grizzly.

Na opublikowanych przez filmowca nagraniach widać zwierzę szarżujące na pokaźnego łosia. Niedźwiedź pochwycił swoją ofiarę na brzegu rzeki. Oczy wszystkich zwróciły się w kierunku ryków. Państwo młodzi, filmowiec, goście i inni nie mogli uwierzyć w to, co widzą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Atak niedźwiedzia trwał chwilę. Po wszystkim grizzly porwał swoją ofiarę w głąb lasu. Na szczęście zwierzę nie było zainteresowane ceremonią, więc po krótkiej przerwie wszyscy wrócili do głównego punku programu. W mediach społecznościowych to nagranie zgromadziło ponad 40 milionów widzów. Jakby nie patrzeć, organizując ślub w dziczy, trzeba liczyć się z tym, że taka sytuacja może wystąpić.

Grizzly Bear Kills Moose During Wedding - The Wedding Videographer's Take

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)