Pomożesz wydać świetną książkę Damiana Chrobaka?

Pomożesz wydać świetną książkę Damiana Chrobaka?
Źródło zdjęć: © © Damian Chrobak
Marcin Falana

06.11.2017 12:23, aktual.: 26.07.2022 18:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na platformie "Polakpotrafi" możecie wesprzeć książkę Damiana Chrobaka oraz wystawę jego zdjęć podczas festiwalu książek fotograficznych XPRINT.

Celem projektu jest zebranie funduszy na druk książki fotograficznej "I see you" Damiana Chrobaka. Autor pracował nad zestawem zdjęć z Londynu od 2008 roku. Powstały tysiące fotografii, które tworzą niepowtarzalną opowieść.

Obraz

Fundacja PIX.HOUSE dobrała zespół osób, które zajęły się projektem książki. Za edycję zdjęć odpowiadała Joanna Kinowska, projekt graficzny i koncepcyjny albumu wykonał Andrzej Dobosz, redakcją i koordynacją zajęli się Adrian Wykrota i Mariusz Forecki. Zdjęcia zostały zeskanowane do druku przez autora i wyseparowane do duotonu przez Raimundasa Austinskasa. Teksty są również gotowe. Za korektę odpowiadała Ania Molter, tłumaczenie wykonał Kamil Czapiewski. Składem zajął się Dariusz Nowak.

I see you | Damian Chrobak

Właściwie książka fotograficzna Damiana Chrobaka "I see you" już się sfinansowała, jednak organizatorzy nie spoczywają na laurach i wyznaczają kolejny cel:

Nie zatrzymujemy się jednak. Po pierwsze - niech ta książka trafi do jak największej liczby osób - póki jeszcze nakład się nie wyczerpał, po drugie...

Po drugie chcą zorganizować wystawę zdjęć Damiana podczas festiwalu książek fotograficznych XPRINT. Organizatorzy dogadali już wszystkie szczegóły - w samym centrum Poznania, na ul. św. Marcina zostana powieszone gigantyczne zdjęcia Damiana. Pomożecie im w tym?

Obraz
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)