Pomysł na zdjęcia dzieci. Potrzebujesz tylko kredy i smartfona!

Pomysł na zdjęcia dzieci. Potrzebujesz tylko kredy i smartfona!
Marcin Watemborski

29.05.2020 12:55, aktual.: 29.05.2020 15:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W pamiątkowym fotografowaniu dzieci liczą się dwie rzeczy: świetna zabawa oraz pomysł. Kwestie techniczne można zepchnąć na drugi plan, bo przecież zależy nam na ujęciu chwil z pociechą i wrócenie do tych radosnych momentów po kilku latach. Zobaczcie doskonały zestaw inspiracji na fotograficzna zabawę z maluchami.

Po to, by zrobić fajne i ciekawe zdjęcia swojej pociechy nie musicie sięgać po ciężkie profesjonalne aparaty, lampy błyskowe ani wymyślne akcesoria Fotografia dziecięca nie musi być sztuczna – może być zabawą. Wystarczy tylko zaszczepić w dziecku pomysł i obserwować, co się stanie.

Abbey Burns Tucker postanowiła sięgnąć pamięcią do zabaw z jej dzieciństwa i połączyć rzeczywistość z kreacją. Jak to najprościej zrobić? Rysując kredą różne rzeczy i angażując w zabawę córeczkę. W ten sposób dziecko może dać upust swojej kreatywności i spędzić fajnie czas z rodzicem. Na pamiątkę wspólnej zabawy należy oczywiście wykonać zdjęcie. Takie dzieła sztuki nie mogą zostać zapomniane!

Jak widzicie po zdjęciach – to nie muszą być idealne rysunki. W dzieciństwie najważniejsze są wspomnienia i dobra zabawa. Jeśli wszystko jest przepełnione miłością, to sukces mamy gwarantowany.

Interesujesz się grami wideo? Wypełnij naszą ankietę. Dzięki za pomoc!
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)