Portret Poznania - fotograficzna gra miejska

Portret Poznania - fotograficzna gra miejska

Chri JL / Flickr
Chri JL / Flickr
Jacek Siwko
10.06.2011 10:44, aktualizacja: 01.08.2022 14:38

Infocafe Qulturka zaprasza czytelników Fotoblogii do wzięcia udziału w fotograficznej grze miejskiej, która odbędzie się 18 czerwca w Poznaniu. Chętni do uczestnictwa w zabawie proszeni są o zabranie ze sobą dowolnego aparatu cyfrowego.

Poznaniacy, a także przyjezdni, którym niestraszne są fotografia miejska i zadania przed nimi stawiane, mogą sprawdzić stopnień swojej kreatywności. Wystarczy odrobina zaangażowania i szczypta pasji fotograficznej. Stowarzyszenie Lepszy Świat organizuje akcję Portret Poznania, której głównym zadaniem jest uwrażliwienie poznaniaków na piękno otaczającej ich "małej ojczyzny".

Chcielibyśmy zobaczyć, jak patrzycie na Poznań. Czy umiecie w pozornie znanym mieście dostrzec rzeczy, które często mijamy obojętnie. Zapraszamy więc Was do uwolnienia swojej wyobraźni, kreatywności. Warto czasem wyjść z aparatem i zmierzyć się z miejskimi tematami.

Zainteresowanych odsyłam na stronę facebookową wydarzenia i radzę zapamiętać adres, pod który należy się stawić 18 czerwca o godzinie 10 rano: Libelta 22.

[/blo-link-inner]

Szczegóły zadań poznacie na miejscu. Organizatorzy obiecują ciekawą zabawę. Pamiętajcie, że w tej grze chodzi o jakość patrzenia, a nie technikę fotografowania, dlatego uczestnicy są proszeni o nierobienie zdjęć w formatach RAW czy fotografowanie w technice HDR. 18 czerwca w Poznaniu ogłasza się dniem formatu JPG!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)