Portret - siła prostoty. Warsztaty z Arcadiusem Mauritzem

Portret - siła prostoty. Warsztaty z Arcadiusem Mauritzem

Portret - siła prostoty. Warsztaty z Arcadiusem Mauritzem
Źródło zdjęć: © © Arcadius Mauritz
Redakcja Fotoblogia.pl
17.11.2014 13:12, aktualizacja: 26.07.2022 19:45

Arcadius Mauritz fotografował między innymi Ayo, Imany czy Ilonę Felicjańską. Dziś może Was nauczyć fotografii portretowej każdego z Was.

Podczas spotkania każdy z Uczestników będzie miał możliwość zapoznania się z elementami, których umiejętne połączenie jest podstawą do osiągnięcia zamierzonego celu - w tym przypadku będzie to stworzenie portretu, który zapadnie odbiorcy głęboko w pamięć. Prowadzący, Arcadius Mauritz, nauczy Was jak w prosty i harmonijny sposób utrwalić ludzkie emocje. Uświadomi czego unikać, na co poświęcić odrobinę więcej uwagi. A to wszystko po to, aby Wasze fotografie miały zdecydowanie większą szansę na wyróżnienie się z potoku zdjęć zalewających naszą rzeczywistość.

Warsztaty będą podzielone na dwie części: teoretyczną (ok 1,5-2h z przerwą 15 minut) oraz praktyczną (ok 45 minut na wprowadzenie, następnie każdy z Uczestników ma 15 minut sam na sam z modelką).

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

Zapisy na kurs oraz więcej informacji o działaniach Studia Huśtawka.

Arcadius Mauritz - fotograf, perfekcjonista, esteta, empata, ale przede wszystkim... człowiek. W jego spojrzeniu na świat ogromną rolę odgrywa aspekt psychologiczny. Pozostawia to swoje piętno w jego twórczości - w swojej pracy zwraca szczególną uwagę na ludzkie emocje. To wszystko w połączeniu z niebywałym talentem sprawia, że obok jego fotografii nie można przejść obojętnie.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/5]

Ma za sobą wiele lat doświadczenia, pracował m.in. z: Iloną Felicjańską, Ewą Szabatin, Ramoną Rey, Natalią Lesz, Agatą Nizińską oraz AYO i IMANY. Jego prace były publikowane w Wielkiej Brytanii, Polsce (Practical Photoshop Magazine, Confashion Magazine) oraz we Włoszech i Francji (Fashion World Magazine, Bisous Magazine).

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)