Portrety z bajek stworzone wyłącznie ze zdjęć stockowych

Portrety z bajek stworzone wyłącznie ze zdjęć stockowych

Jeff Chapman jest znany szczególnie społeczności Deviantart ze swoich seksownych rysunków postaci z komiksów. Właściwie to Jeff nie jest fotografem, ale bawi się nią świetnie.
Jeff Chapman jest znany szczególnie społeczności Deviantart ze swoich seksownych rysunków postaci z komiksów. Właściwie to Jeff nie jest fotografem, ale bawi się nią świetnie.
Źródło zdjęć: © © Jeff Chapman / [jeffach.deviantart.com](http://jeffach.deviantart.com/gallery/)
Marcin Falana
25.06.2015 08:25, aktualizacja: 25.06.2015 10:25

Ogólnie jesteśmy świadomi możliwości Photoshopa jednak biegłość w posługiwaniu się nim przez niektórych ludzi jak np. Jeff Chapman nadal zadziwia.

Chapman tworząc swoje bajkowe portrety korzysta z magii wizualnej w postaci Photoshopa. W swoich kompozycjach z wielu zdjęć, tworzy najważniejsze elementy postaci.
Chapman tworząc swoje bajkowe portrety korzysta z magii wizualnej w postaci Photoshopa. W swoich kompozycjach z wielu zdjęć, tworzy najważniejsze elementy postaci.© © Jeff Chapman / [jeffach.deviantart.com](http://jeffach.deviantart.com/gallery/)
Co więcej wszystkie zdjęcia wykorzystane przy tworzeniu portretów pochodzą z banku zdjęć stockowych - Shutterstock. Artysta łączy je w umiejętnie sposób żeby w efekcie stały się postacią z Disneyowskich bajek.
Co więcej wszystkie zdjęcia wykorzystane przy tworzeniu portretów pochodzą z banku zdjęć stockowych - Shutterstock. Artysta łączy je w umiejętnie sposób żeby w efekcie stały się postacią z Disneyowskich bajek.© © Jeff Chapman / [jeffach.deviantart.com](http://jeffach.deviantart.com/gallery/)
Obraz
© © Jeff Chapman / [jeffach.deviantart.com](http://jeffach.deviantart.com/gallery/)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)