Pośladki zamiast dekoltu. Aktorka walczy z niestosownymi komentarzami

Pośladki zamiast dekoltu. Aktorka walczy z niestosownymi komentarzami
Źródło zdjęć: © © Palina Rojinski / [Instagram](https://www.instagram.com/p/BvTvfNRAn0P/)
Kasia Piotrowska

18.04.2019 10:55, aktual.: 26.07.2022 15:51

Niemiecka aktorka spotkała się ostatnio z wieloma niestosownymi komentarzami na jej instagramowym profilu. Postanowiła wytoczyć ciężkie działa przeciwko sprośnym obserwatorom. Wykorzystała do tego pośladki kolegi.

Polina Rożynskaja to rosyjsko-niemiecka aktorka i prezenterka. Podobnie jak wiele kobiet w dzisiejszych czasach była juz zmęczona niestosownymi komentarzami pod jej zdjęciami na Instagramie. Postanowiła nieco ponaśmiewać się z osób, które je piszą.

Współpracując z zespołem niemieckiego Talk Show "Late Night Berlin", Polina zorganizowała sesję zdjęciową w której powstały zdjęcia do złudzenia przypominające damski dekolt. Z tym, że to wcale nie był dekolt, a pośladki. I wcale nie były damskie.

Mężczyzna pozujący do zdjęcia został odpowiednio wystylizowany, żeby iluzja się udała. Odpowiednie ubranie odsłaniające co trzeba, złoty naszyjnik i sztuczne włosy - wszystko było na miejscu.

Po udanej sesji zdjęciowej aktorka opublikowała zdjęcie z podpisem "Nareszcie ładny naszyjnik z moim znakiem zodiaku". Nie trzeba było długo czekać na efekt, który przewidziała kobieta. Nie przytoczę wszystkich komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem, ale z pewnością możecie się ich domyślać, jak brzmiały. Jeden z użytkowników Instagrama napisał nawet że "chętnie wsadziłby pomiędzy nie głowę". Jak wielkie musiało być jego zdziwienie, gdy dowiedział się, że zadeklarował chęć wsadzenia głowy pomiędzy czyjeś pośladki?

Jeszcze ciekawszy jest fakt, że zdjęcie "dekoltu" Poliny pojawiło się również w Niemieckich mediach plotkujących o gwiazdach. Teraz aktorka może być pewna, że niestosowne komentarze na długo znikną z jej profilu.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)