Potrzebujesz idealnego selfie? To narzędzie zrobi je za ciebie

Zdjęcia wygenerowane przez PhotoAI
Zdjęcia wygenerowane przez PhotoAI
Źródło zdjęć: © PhotoAI
Konrad Siwik

16.11.2022 16:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

PhotoAI to generator zdjęć oparty na sztucznej inteligencji, który tworzy fałszywe zdjęcia profilowe na podstawie selfie wykonanych przez użytkowników. Jeżeli potrzebujesz idealnej fotki na Tindera lub poważnego ujęcia na LinkedIn to sprytne narzędzie dostosuje je do konkretnego serwisu.

Szaleństwo na obrazy generowane przez sztuczną inteligencję trwa w najlepsze. W sieci są dostępne takie narzędzia jak DALL-E 2 czy Midjounrey, które wykorzystują SI do generowania obrazów z prostych tekstów. Tymczasem pojawiło się kolejne rozwiązanie, które potrafi stworzyć idealne selfie na podstawie przesłanych zdjęć konkretnej osoby.

Selfie dostosowane do serwisu

Internetowe narzędzie o nazwie PhotoAI oferuje wykorzystanie selfie do stworzenia zestawu zdjęć profilowych specjalnie dopasowanych do wybranego stylu lub platformy. Na przykład użytkownik, który skorzysta z opcji "LinkedIn", otrzyma zdjęcia, na których jest ubrany w garnitur lub strój do pracy. Tymczasem opcja "Tinder" obiecuje, że "będzie wyglądał lepiej niż kiedykolwiek".

Zdjęcia wygenerowane przez PhotoAI
Zdjęcia wygenerowane przez PhotoAI© PhotoAI

Niektóre funkcje umożliwiają tworzenie artystycznych polaroidów, wykonywanie portretów inspirowanych estetyką popularnych artystów, a nawet osadzanie się w zdjęciach z celebrytami. Po przesłaniu zdjęć witryna obiecuje odesłać je przetworzone przez sztuczną inteligencję w ciągu 12 godzin. Dostęp do PhotoAI kosztuje 19 dol., czyli ok. 85 zł.

Konrad Siwik, dziennikarz Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)