Poważna awaria forum Nikoniarze.pl [aktualizacja]

Nikoniarze.pl - wersja z Google cache
Nikoniarze.pl - wersja z Google cache
Piotr Dopart

19.12.2011 14:07, aktual.: 26.07.2022 20:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jedna z najbardziej znanych fotograficznych stron w polskim Internecie i jednocześnie najbardziej znane polskie forum fanów marki Nikon przestało działać.

Informację uzyskaliśmy dzięki komentarzowi anonimowego Czytelnika i natychmiast sprawdziliśmy stan witryny na downforeveryoneorjustme.com. Strona faktycznie nie działa, zwracając błąd z komunikatem o zresetowaniu połączenia. Ostatnia zachowana w cache Google wersja strony pochodzi z godziny 8 rano, lecz nie wiadomo, kiedy konkretnie nastąpiła awaria.

[del]Wciąż czekamy na odpowiedź i komentarz od administracji forum Nikoniarze.pl. Będziemy Was informować na bieżąco w miarę rozwoju sytuacji.[/del][del]

Forum Nikoniarze.pl już funkcjonuje poprawnie, zaś wg administracji przerwa w "nadawaniu" wywołana została błędem po stronie serwera.

Oczywiście dla wielu stron internetowych tego rodzaju perturbacje to nie pierwszyzna, choć Nikoniarze są przypadkiem szczególnym. Po pierwsze, forum miewało tego rodzaju kłopoty już kilkukrotnie w tym roku, co w połączeniu z informacjami o problemach założyciela serwisu, Piotra Mileckiego, a także apelem o pomoc z listopada bieżącego roku może budzić pewien niepokój.

W każdym razie, trzymamy kciuki zarówno za techniczną stronę tego potężnego źródła informacji, a także za dobre zdrowie adminów.[/del]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)