Power Junkie to urządzenie, które zastąpi ci wszystkie baterie

Power Junkie to urządzenie, które zastąpi ci wszystkie baterie
Źródło zdjęć: © © cinema5D / [YouTube](https://www.youtube.com/watch?v=Q_088F9jbzI)
Monika Homan

14.08.2018 10:34, aktual.: 14.08.2018 12:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ciągłe problemy z zasilaniem aparatu i innych urządzeń podczas wielogodzinnych zdjęć właśnie doczekały się rozwiązania. Power Junkie to małe akcesorium, które zasili wiele urządzeń jednocześnie.

Blind Spot jest firmą, której misją jest stworzenie przenośnych, innowacyjnych i niedrogich źródeł zasilania i światła dla branży kreatywnej. Ich nowy produkt - Power Junkie ma rozwiązać problemy z zasilaniem i zastąpić zestaw różnych baterii i ładowarek.

Obraz
© © Blind Spot / [Kickstarter](https://www.kickstarter.com/projects/blindspotgear/powerjunkiebyblindspot#)

Urządzenie jest kompatybilne z akumulatorami Sony NP-F i może też służyć za ładowarkę do nich. Power Junkie ma dwa 5-woltowe wyjścia USB i jedno wyjście 5.5 x 2.5 mm DC 7,2V. Akumulatory można ładować za pomocą kabla Micro USB lub USB C. Z boku urządzenia znajdziecie diody wskazujące poziom energii.

Twórcy urządzenia pomyśleli też o wygodzie jego przenoszenia i wyposażyli je w standardowy gwint 1/4 cala, zimną stopkę i otwór do przeciągnięcia linki bądź opaski zaciskowej, dzięki czemu Power Junkie można przymocować praktycznie do wszystkiego.

Za pomocą zamiennika baterii możemy podłączyć Power Junkie do aparatu - Blind Spot oferuje szeroki zakres zamienników - do Canona, Nikona, Panasonica, Sony, i Fujifilm. Dzięki kilku wyjściom Power Junkie pozwala na zasilanie kilku urządzeń jednocześnie.

Power Junkie by Blind Spot for street photography - Power Adapter for Sony NP-F batteries

Power Junkie można zamówić za pomocą platformy Kickstarter w różnych zestawach od 35 do 135 funtów. Zestaw zawierający Power Junkie, zamiennik baterii, akumulator NP-F 750 o pojemności 520 mAh i kabel USB C kosztuje 65-80 funtów, w zależności od modelu zamiennika baterii do aparatu. Przewidywany czas dostawy to grudzień 2018.

Obraz
© © Blind Spot / [Kickstarter](https://www.kickstarter.com/projects/blindspotgear/powerjunkiebyblindspot#)

Jak widzicie na powyższej grafice, dzięki temu urządzeniu można wydłużyć czas pracy aparatu nawet dwunastokrotnie. Takie rozwiązanie może uporządkować nieco system zasilania naszych urządzeń zarówno podczas zdjęć, jak i podczas podróży.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)