Poznaj tajniki fotografii sensualnej na warsztatach Fujifilm w Bieszczadach

Poznaj tajniki fotografii sensualnej na warsztatach Fujifilm w Bieszczadach
Źródło zdjęć: © @ [Dorota Górecka](https://www.facebook.com/dorotagoreckafotografia/)
Mikołaj Rożek

29.12.2016 10:37, aktual.: 26.07.2022 18:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Fujifilm wraz z dwójką fotografów, Dorotą Górecką i Jackiem Boneckim, zapraszają do zapoznania się z niuansami zmysłowego fotografowania. Zarówno amatorzy jak i profesjonaliści znajdą coś dla siebie w trakcie dwóch dni warsztatowych pośród bieszczadzkich krajobrazów.

W dniach 14 - 15 stycznia 2017 firma Fujifilm zachęca Was do wybrania się w jedno z najbardziej wysuniętych na południowy-wschód miejsc w Polsce. Ustrzyki Dolne, jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w Bieszczadach, gościć będzie uczestników warsztatów fotograficznych przygotowanych przez firmę Fujifilm oraz fotografów: Dorotę Górecką i Jacka Boneckiego.

Obraz
© © [Fujifilm](http://warsztaty.fujifilm.pl/aktualnosci,Warsztaty_Bieszczady)

Grupa warsztatowa będzie pracować na terenie klimatycznego Muzeum Młynarstwa. Przez dwa dni będziecie poznawać zasady i techniki fotografii sensualnej pod okiem fachowców. W programie przewidziano zarówno wykłady, jak i ćwiczenia praktyczne. Specjaliści odkryją przed uczestnikami swoje metody pracy z modelkami, oświetleniem i sprzętem. Na czas warsztatów firma Fujifilm udostępni aparaty z serii X oraz obiektywy Fujinon.

Koszt warsztatów 490 zł/os., obejmuje uczestnictwo w zajęciach oraz wyżywienie. Nocleg należy zorganizować we własnym zakresie. Po dokonaniu wpłaty proszę przesłać na adres x@fujifilm.pl następujące informacje: imię, nazwisko, wiek, adres e-mail, numer telefonu.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)