Poznajcie Cheeto – kotkę, która stała się muzą fotografa, inspiruje go i zmieniła podejście do życia

Poznajcie Cheeto – kotkę, która stała się muzą fotografa, inspiruje go i zmieniła podejście do życia

Poznajcie Cheeto – kotkę, która stała się muzą fotografa, inspiruje go i zmieniła podejście do życia
Źródło zdjęć: © © Hugo Martinez / [Instagram](https://www.instagram.com/princesscheeto/)
Marcin Watemborski
09.06.2016 21:27, aktualizacja: 09.06.2016 23:27

Każdy z nas kocha swojego zwierzaka. Na pewno też niejednokrotnie robiliście zdjęcia swojemu pupilowi. Dlaczego by nie przekształcić zwykłych fotek w fajny projekt? Zobaczcie jak się kreuje wizerunek kota-modela na przykładzie Princess Cheeto.

Cheeto pojawiła się w życiu Hugo Martineza, fotografa z Kalifornii, po jego przeprowadzce do Nowego Jorku, gdzie nie znał zupełnie nikogo. Wiadomo jak to jest po zmianie miejsca zamieszkania – nowe otoczenie, brak towarzystwa – idzie zwariować. Ta kicia jest symbolem nowego początku oraz szczęścia, która spotkało fotografa po przeprowadzce.

Kotka jest najlepszą przyjaciółka Hugo i jak wyznaje „uwielbia kłaść swoje futerko na ramieniu i być wspólnikiem zbrodni”. Przyjaciel fotografa powiedział mu kiedyś, że kluczem do bycia szczęśliwym jest zrobienie czegoś kreatywnego, czegoś co się kocha i robi co dnia. Cheeto stała się muzą artysty. Inspiruje go każdego poranka i zmieniła zupełnie jego podejście do życia.

Fotografia jest dla Hugo nie tylko sposobem na odreagowanie stresów i spędzenie czasu ze swoją pupilką, ale również świetnym sposobem na nawiązanie znajomości z ludźmi z całego świata. Właściwie można powiedzieć, że artysta daje ludziom to, co jest najważniejsze – mały akcent, który chociaż na chwilę rozjaśnia dzień uśmiechem.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie Hugo.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)