Premierowy poradnik "Fotografia z lampą błyskową w praktyce"

Premierowy poradnik "Fotografia z lampą błyskową w praktyce"26.03.2012 08:57
© KB
© KB
Krzysztof Basel

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Galaktyka w naszych rękach jest już najnowszy poradnik Neila Van Niekerka "Fotografia z lampą błyskową w praktyce".

"Fotografia z lampą błyskową w praktyce" porusza szereg interesujących tematów, między innymi: czynniki umożliwiające kontrolowanie eskpozycji, korzystanie z trybu synchronizacji błysku z krótkimi czasami otwarcia migawki, dopasowywanie błysku do światła głównego lub wypełniającego, dobór trybu pracy lampy oraz sposób wyzwalania jednego i wielu fleszy z dala od aparatu czy wybór sprzętu pozwalającego umieścić i zamocować lampę błyskową w dowolnym miejscu na planie zdjęciowym.

Już po pierwszym przejrzeniu książki w oczy rzuca się spora liczba przykładowych zdjęć z różnych sesji. Każda fotografia jest ciekawie opisana, dzięki czemu oprócz teorii w poradniku zawarto także trochę praktyki. Książka została wydana w formacie 21 x 28 cm w miękkiej oprawie na dobrej jakości półbłyszczącym papierze i zawiera 128 stron cennej wiedzy. Jej sugerowana cena to 44,90 zł.

Z chęcią zabieram się zatem za czytanie i niedługo postaram się szerzej opisać najnowszy poradnik Neila Van Niekerka.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)