Projekt Przetwórnia - ostatnie dni przyjmowania zgłoszeń

Projekt Przetwórnia - ostatnie dni przyjmowania zgłoszeń

Projekt Przetwórnia - ostatnie dni przyjmowania zgłoszeń
Źródło zdjęć: © © Jacek Poremba
Hanna Rosół
07.03.2014 12:45, aktualizacja: 26.07.2022 20:01

Już tylko kilka dni zostało na nadsyłanie zgłoszeń do tegorocznej edycji Projektu Przetwórnia. Jeśli chcecie, aby Wasze zdjęcia ocenił Jacek Poremba, nie traćcie czasu, tylko wysyłajcie swoje prace.

To już druga edycja Projektu Przetwórnia, organizowanego przez Stowarzyszenie Fotograficzne FotoBzik. W tym roku zaproszono do niego Jacka Porembę, który specjalizuje się w fotografii mody, fotografii reklamowej oraz portretach gwiazd.

Obraz

Aby wziąć udział w projekcie, należy zgłosić cykl od 5 do 15 zdjęć inspirowanych twórczością jurora na adres projektprzetwornia@gmail.com. Termin nadsyłania prac mija o północy 15 marca 2014.

Obraz
© © Jacek Poremba

Jacek Poremba skomentuje niektóre nadesłane fotografie, a trzy najlepsze zostaną zaprezentowane w Galerii Pauza. Wystawie towarzyszyć będzie drukowany katalog. Mecenasi projektu, Akademia Nikona i Szeroki Kadr, nadadzą zwycięzcy tytuł Fotografa Miesiąca, a pozostałe nagrodzone osoby będą mogły wziąć udział w jednym z kursów Akademii Nikona.

Obraz
© © Jacek Poremba

Dodatkowo "Digital Camera" nagrodzi jednego z uczestników publikacją w swoim piśmie. Zarząd stowarzyszenia FotoBzik również wyłoni własnych laureatów, których zdjęcia wezmą udział w projekcji w kinie Pauza.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.projektprzetwornia.com

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)