Projekt Przetwórnia. Skonsultuj zdjęcia z Jackiem Porembą i wygraj wystawę w Galerii Pauza

Projekt Przetwórnia. Skonsultuj zdjęcia z Jackiem Porembą i wygraj wystawę w Galerii Pauza

Projekt Przetwórnia. Skonsultuj zdjęcia z Jackiem Porembą i wygraj wystawę w Galerii Pauza
Źródło zdjęć: © © Jacek Poremba/Projekt Przetwórnia (montaż)
Redakcja Fotoblogia.pl
10.01.2014 17:38, aktualizacja: 26.07.2022 20:04

Projekt Przetwórnia po raz drugi zaprasza do wysyłania projektów. Spośród nich Jacek Poremba wybierze zdjęcia, które zostaną wystawione w krakowskiej Galerii Pauza.

Projekt Przetwórnia jest inicjatywą Stowarzyszenia Fotograficznego FotoBzik. W jego pierwszej edycji, której patronem medialnym została Fotoblogia.pl, jurorem był Tomasz Guzowaty. Tym razem przyszła kolej na Jacka Porembę, który specjalizuje się w fotografii portretowej gwiazd, fotografii mody oraz fotografii reklamowej.

Jak twierdzą organizatorzy, konkurs skierowany jest „[...] do wszystkich świadomie posługujących się medium fotograficznym. Do studentów oraz absolwentów uczelni artystycznych, jak również do zaawansowanych fotoamatorów”.

Obraz

Nabór do projektu już trwa. Do 15 marca 2014 można wysłać od 5 do 15 zdjęć zainspirowanych twórczością jurora na adres przetwornia@gmail.com z dopiskiem „Jacek Poremba”.

W trakcie naboru zorganizowane zostaną bezpłatne konsultacje z profesjonalnymi fotografami, którzy pomogą skompletować zestaw. Zapisy na konsultacje będą prowadzone za pośrednictwem strony www.projektprzetwornia.com . Spośród wszystkich przesłanych prac juror wybierze 10, które skomentuje 6 kwietnia w Małopolskim Ogrodzie Sztuki, a na gali finałowej przedstawione zostaną 3 zwycięskie prace. Zwycięzcy wezmą udział w wystawie w Galerii Pauza w Krakowie.

Obraz
© © Jacek Poremba/Projekt Przetwórnia

Mecenasi projektu, czyli Akademia Nikona i Szeroki Kadr, nadadzą tytuł Fotografa Miesiąca jednemu z nagrodzonych fotografów. Pozostałe dwie osoby będą mogły wziąć udział w jednym z kursów Akademii Nikona.

Pismo Digital Camera Polska wyłoni własnego laureata i nagrodzi go publikacją w swoim piśmie. Również zarząd Stowarzyszenia FotoBzik przyzna własne wyróżnienia, a zdjęcia laureatów nagrodzi projekcją w kinie Pauza podczas wystawy zwycięzców projektu.

Szczegóły na stronie www.projektprzetwórnia.com

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)