Projekt razemnasesje.pl to sposób na odbicie się w kryzysie pandemii
20.04.2020 10:22, aktual.: 26.07.2022 14:55
Zalogowani mogą więcej
Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika
Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 dała w kość wielu przedsiębiorcom, również fotografom. Poznajcie inicjatywę razemnasesje.pl, która pozwoli wam sprzedać vouchery na sesję bez pobierania prowizji przez pośrednika. To może być ratunek dla wielu wolnych strzelców.
- Projekt razemnasesje.pl jest efektem zjednoczenia się firm, które na co dzień współpracują z fotografami. Jego celem jest udzielenie realnego wsparcia w tych trudnych chwilach – mówi prezes firmy Zalamo Andrzej Błaszczyk. – Projekt polega na udostępnieniu fotografom, a następnie promowaniu, narzędzia, dzięki któremu mogą w wygodny sposób sprzedać vouchery na swoje sesje. Chcemy być jak najbardziej pomocni w tym trudnym dla branży momencie – wyjaśnia.
Dzięki razemnasesje.pl możecie sprzedać karnety na wasze usługi fotograficzne i nie ponosicie z tego powodu dodatkowych kosztów oprócz prowizji operatora płatności (DotPay/ PayPal). Całość pieniędzy wędruje do waszej kieszeni, dzięki czemu na pewno będzie łatwiej opłacić składki i podatki. W projekcie biorą udział firmy: Crystal Albums, SoInLaw oraz Zalamo.
- Wyszukiwarka Zalamo to narzędzie globalne. Pozwala w prosty sposób dotrzeć do klienta poszukującego konkretnego rodzaju usługi fotograficznej, nie tylko na poziomie rodzaju sesji, ale i w konkretnym mieście – komentuje fotografka Kasia Żolik.
Jedynym wymogiem korzystania z usługi jest uzupełnienie oferty w systemie sprzedaży voucherów Zalamo i podpięcie do swojego konta dostawcy płatności (DotPay/ PayPal). W ten sposób będzie możliwa sprzedaż karnetów na sesje zdjęciowe w obrocie bezgotówkowym.
Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej projektu.
COVID-19 - Środki bezpieczeństwa
W obliczu zagrożenia, jakie niesie [b]koronawirus COVID-19[/b], warto uświadomić sobie, czym są odpowiednie środki bezpieczeństwa, a czym objawy nieuzasadnionej paniki. Środkami bezpieczeństwa są: [b]częste mycie rąk, unikanie zgromadzeń, higiena kaszlu i kichania, czyli zasłanianie ust chusteczką lub łokciem, tak aby kropelki śliny nie zostały na dłoni[/b]. Objawem paniki jest natomiast wykupowanie zapasów maseczek, co powoduje, że są one trudno dostępne dla personelu medycznego, który faktycznie ich potrzebuje.
Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.