Projektowanie fotoproduktów w erze urządzeń mobilnych - aplikacje mobilne z Fotojoker

Projektowanie fotoproduktów w erze urządzeń mobilnych - aplikacje mobilne z Fotojoker

Projektowanie fotoproduktów w erze urządzeń mobilnych - aplikacje mobilne z Fotojoker
Redakcja Fotoblogia.pl
11.12.2013 14:00, aktualizacja: 26.07.2022 20:06

Projektowanie fotoproduktów jeszcze nigdy nie było tak proste! Wystarczy smartfon lub tablet i aplikacja Cewe Apps.

Dziś udział pełnoprawnych komputerów na rynku jest znacznie mniejszy niż jeszcze 3 lata temu. Większość z nas ma tablet lub smartfon, a często obydwa te urządzenia. Nic dziwnego - ich mobilność jest znacznie większa niż nawet niewielkich laptopów, poza tym obsługa dotykiem zdecydowanie zbliża użytkowników do przeglądanych treści, czy też do ich tworzenia.

Fotojoker, wraz z firmą CEWE Color stworzył aplikację mobilną CEWE Apps, za pomocą której można zamówić odbitki swoich zdjęć oraz zaprojektować takie produkty jak: CEWE Fotoksiążka, fotokalendarz i fotoobraz . CEWE Apps dostępny jest na tablety i smartfony działające na platformach iOS i Android.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zachęcić Cię do pobrania aplikacji CEWE Apps na Twój smartfon lub tablet. Przekonaj się sam, jak proste może być tworzenie własnych CEWE fotoksiążek, odbitek czy kartek pocztowych. Nieważne, czy jesteś w domowym zaciszu, czy w dalekiej podróży. CEWE Apps jest zawsze przy Tobie.

Fotojoker na zachętę do pobierania aplikacji daje możliwość zamowienia 10 odbitek linii Premium, format 10 za darmo wpisując odpowiedni kod w aplikacji.

Więcej możecie poczytać tutaj:

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)