Przed nami kolejna edycja warsztatów fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem i Kubą Kaźmierczykiem. Mamy dla was ofertę zniżkową!

Przed nami kolejna edycja warsztatów fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem i Kubą Kaźmierczykiem. Mamy dla was ofertę zniżkową!

Przed nami kolejna edycja warsztatów fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem i Kubą Kaźmierczykiem. Mamy dla was ofertę zniżkową!
Marcin Watemborski
30.05.2016 11:04, aktualizacja: 26.07.2022 19:02

Już niedługo zacznie się okres urlopów i wyjazdów wakacyjnych. Na pewno każdy z was chce wrócić ze zdjęciami, które zatrzymają na zawsze wasze wspomnienia. Nasi blogerzy, Marcin Dobas i Jakub Kaźmierczyk, przygotowali dla was specjalne warsztaty. My natomiast mamy dla was specjalną ofertę zniżkową.

Tematem warsztatów jest fotografia podróżnicza. Doceniany przez National Geographic, Marcin Dobas skoncentruje się na sednie tej dziedziny – opowie wam o różnych miejscach, motywach fotograficznych oraz jak wybrać odpowiedni czas na robienie zdjęć. Oprócz tego poruszy kwestie związane z niezbędnym sprzętem – omówi jego wady i zalety oraz zwróci uwagę na liczne akcesoria. Jakub Kaźmierczyk natomiast skupi się na zagadnieniach związanych z fotografią portretową – światło, kolorystykę oraz to jak przeprowadzić samą sesję fotograficzną.

Obraz

Fotografia podróżnicza jest wyjątkową dziedziną, do której zaliczają się nie tylko krajobrazy, ale również portrety i fotografia przyrodnicza. Samo robienie zdjęć na wyjeździe jest zbyt wąskim tematem, by mówić tu od raz o reportażu podróżniczym, dlatego poruszone zostaną inne tematy.

OFERTA SPECJALNA DLA CZYTELNIKÓW

[b]Na warsztaty możecie się zapisać na stronie [url=http://wyprawyfoto.com.pl/pl/warsztaty-fotograficzno-podroznicze/]www.wyprawyfoto.com.pl[/url]. Organizatorzy przygotowali dla naszych czytelników specjalną ofertę - wystarczy się powołać na Fotoblogia.pl, aby otrzymać 100 zł zniżki od regularnej ceny i zapłacić 799 zł![/b]

Nasi blogerzy przekażą wam złożoną wiedzę na temat idei fotografowania w podróży, zagadnień technicznych oraz technologicznych. Wiedza teoretyczna zostanie poparta zajęciami praktycznymi, podczas których sprawdzicie swoją wiedzę. Oczywiście wszystko to pod nadzorem Marcina i Kuby, którzy będą do waszej dyspozycji.

Sokole Góry (1km od Stajni)
Sokole Góry (1km od Stajni)© © Stajnia "Biały Borek" / [stajnia.civ.pl](http://stajnia.civ.pl/)

Jeśli chodzi o temat sprzętu – nie ma znaczenia czy fotografujecie lustrzanką, bezlusterkowcem, czy choćby dalmierzem. Najważniejsze jest wykorzystanie wymiennej optyki, która pozwoli wam w pełni uwolnić waszą kreatywność. Jeśli posiadacie w domu jakiś sprzęt fotograficzny – weźcie go ze sobą! Dodatkowo na warsztatach będziecie mieli możliwość wypożyczenia do testów i pracy: statywów, filtrów oraz sprzętu fotograficznego różnych firm.

Zamek Olsztyn (5 km od Stajni)
Zamek Olsztyn (5 km od Stajni)© © Stajnia "Biały Borek" / [stajnia.civ.pl](http://stajnia.civ.pl/)

Warsztaty odbędą się w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w dniach 9-12 czerwca. Stajnia „Biały Borek” w Biskupicach to gospodarstwo agroturystyczne z wieloletnia historią, doceniane przez wielbicieli koni. Leży ono u podnóża rezerwatu „Sokole Góry”, 20 km od Częstochowy. To malownicze miejsce pozwoli wam poczuć na czym naprawdę polega fotografia podróżnicza.

Zamek w Mirowie (ok. 23 km od Stajni)
Zamek w Mirowie (ok. 23 km od Stajni)© © Stajnia "Biały Borek" / [stajnia.civ.pl](http://stajnia.civ.pl/)

Więcej informacji na temat warsztatów, w tym szczegółowy plan i harmonogram, znajdziecie na stronie wyprawyfoto.com.pl.

WARSZTATY FOTOGRAFI PODRÓŻNICZEJ

  • [b]Prowadzący: Marcin Dobas i Jakub Kaźmierczyk[/b]

  • [b]Termin: 9-12 czerwca 2016r.[/b]

  • [b]Czas trwania[/b]: 4 dni

  • [b]Lokalizacja[/b]: Stajnia "Biały Borek" w Biskupicach / Rezerwat "Sokole Góry"

  • [b]Cena:[/b] regularna: 899 zł, ze zniżką dla czytelników Fotoblogia.pl: [b]799 zł[/b]

  • [b]Więcej informacji:[/b] [url=http://wyprawyfoto.com.pl/pl/warsztaty-fotograficzne-jura/]wyprawyfoto.com.pl[/url]

  • [b]Zobacz także:[/b] [url=https://www.facebook.com/events/1528597227446950/]Facebook[/url]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)