Przed wami wyniki konkursu Red Bull Illume 2016

Ponad 5500 fotografów ze 120 krajów zgłosiło łącznie prawie 35 tysięcy zdjęć. Ubiegali się oni o zwycięstwo w kategoriach: Zbliżenia, Energia, Efekty specjalne, Styl życia, Arcydzieło Yodobashi, Nowa kreatywność, Miejsce, Sekwencja Sony, Klimat, Skrzydła oraz Mobile.
Ponad 5500 fotografów ze 120 krajów zgłosiło łącznie prawie 35 tysięcy zdjęć. Ubiegali się oni o zwycięstwo w kategoriach: Zbliżenia, Energia, Efekty specjalne, Styl życia, Arcydzieło Yodobashi, Nowa kreatywność, Miejsce, Sekwencja Sony, Klimat, Skrzydła oraz Mobile.
Źródło zdjęć: © © Lorenz Holder / Grand Prix / [www.redbullillume.com](http://www.redbullillume.com/)
Marcin Watemborski

29.09.2016 12:58, aktual.: 30.09.2016 12:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedawno wspominaliśmy o selekcji najlepszych zdjęć, które udostępnił organizator konkursu. Dzisiaj możemy śmiało powiedzieć – zwycięzcą został Lorenz Holder z Niemiec. Jest on laureatem konkursu po raz drugi.

Pierwsza nagroda trafiła w ręce Niemca – Lorenza Holdera, który już po raz drugi został laureatem konkursu. Jego zdjęcia spotkały się z uznaniem w kategoriach Miejsca oraz Arcydzieło Yodobashi. Grono jurorów większością głosów zdecydowało o wygranej zdjęcia, na którym człowiek przejeżdża przez most. Ta sama fotografia została nagrodzona tytułem Athletes' Choice Award.
Pierwsza nagroda trafiła w ręce Niemca – Lorenza Holdera, który już po raz drugi został laureatem konkursu. Jego zdjęcia spotkały się z uznaniem w kategoriach Miejsca oraz Arcydzieło Yodobashi. Grono jurorów większością głosów zdecydowało o wygranej zdjęcia, na którym człowiek przejeżdża przez most. Ta sama fotografia została nagrodzona tytułem Athletes' Choice Award.© © Ale Di Lullo / I miejsce w kat. Nowa kreatywność / [www.redbullillume.com](http://www.redbullillume.com/)
Na wystawie, po oficjalnej gali, laureaci mogli zobaczyć swoje prace na 2-metrowych ekranach. Co prawda nie jest to to samo, co wielkie odbitki, ale zdecydowanie odpowiada to charakterowi Red Bulla. Wystawa będzie jeździła po światowych stolicach kultury przez najbliższe 2 lata.
Na wystawie, po oficjalnej gali, laureaci mogli zobaczyć swoje prace na 2-metrowych ekranach. Co prawda nie jest to to samo, co wielkie odbitki, ale zdecydowanie odpowiada to charakterowi Red Bulla. Wystawa będzie jeździła po światowych stolicach kultury przez najbliższe 2 lata.© © Daniel Vojtech / I miejsce w kat. Sekwencja Sony / [www.redbullillume.com](http://www.redbullillume.com/)
W konkursie nie zabrakło polskiego akcentu. 4 naszych rodaków znalazło się w grupie 55 najlepszych. Byli to Kuba Konwent, Marcin Kina, Bartek Woliński oraz Stefan Madej. Zdjęcie pierwszego z nich pojawiło się w wyborze fianłowym. Gratulujemy serdecznie Panowie! Oby tak dalej!
W konkursie nie zabrakło polskiego akcentu. 4 naszych rodaków znalazło się w grupie 55 najlepszych. Byli to Kuba Konwent, Marcin Kina, Bartek Woliński oraz Stefan Madej. Zdjęcie pierwszego z nich pojawiło się w wyborze fianłowym. Gratulujemy serdecznie Panowie! Oby tak dalej!© © Jody McDonald / I miejsce w kat. Styl życia / [www.redbullillume.com](http://www.redbullillume.com/)
Obraz
© © Vegard Aasen / I miejsce w kat. Mobile / [www.redbullillume.com](http://www.redbullillume.com/)
Obraz
© © Denis Klero / I miejsce w kat. Zbliżenie / [www.redbullillume.com](http://www.redbullillume.com/)
Obraz
© © Dean Treml / I miejsce w kat. Efekty specjalne / [www.redbullillume.com](http://www.redbullillume.com/)
Obraz
© © Lorenz Holder / I miejsce w kat. Miejsce / [www.redbullillume.com](http://www.redbullillume.com/)
Obraz
© © Luke Shadbolt / I miejsce w kat. Energia / [www.redbullillume.com](http://www.redbullillume.com/)
Obraz
© © Micky Wiswedel / I miejsce w kat. Skrzydła / [www.redbullillume.com](http://www.redbullillume.com/)
Obraz
© © Dean Treml / I miejsce w kat. Klimat / [www.redbullillume.com](http://www.redbullillume.com/)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)