Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [marzec 2016]

mod. Brygida Dolińska
mod. Brygida Dolińska
Źródło zdjęć: © © Konrad Grymin
Studio Huśtawka

06.03.2016 07:41, aktual.: 26.07.2022 19:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cześć! Przedstawiamy Wam nasz najbliższy harmonogram szkoleń. Naszym zdaniem wygląda interesująco i wierzymy, że każdy, nawet najbardziej wymagający znajdzie warsztaty, które go zainteresują. Lektura nie jest długa, rzućcie okiem ☺

5 marca to nasza kolejna edycja cieszących się ogromnym zainteresowaniem warsztatów oświetlenia studyjnego w praktyce zatytułowanego Oświeć się! w wykonaniu młodego i utalentowanego Mariusza Tokajuka. Na warsztatach nie będzie przygotowanych setów światła, uczestnicy będą je budować wspólnie z Prowadzącym, tak aby po zakończonym kursie byli doskonale przygotowani do samodzielnej pracy w studio.

Obraz
© © Mariusz Tokajuk

12 marca to warsztaty ABC fotografii, a więc świetna opcja dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z fotografią. W programie tylko niezbędna teoria, szkolenie jest typowo praktyczne. Pod okiem naszego doświadczonego Prowadzącego, Tomka Dyczewskiego będziecie mieli możliwość dowiedzenia się wszystkiego o swoim aparacie oraz wykorzystania do pracy naszego studia wraz z całym dostępnym sprzętem. W planie również praca na planie zdjęciowym z modelką ☺

Obraz
© © Tomek Dyczewski

13 marca zawita u nas Konrad Grymin, który poprowadzi warsztaty Lightroom i photoshop bez tajemnic poświęcone podstawowym aspektom powyższych programów. Konrad jest fotografem oraz retuszerem pracującym w holubowicz.com. Szkolenie jest to idealną propozycją dla wszystkich zaczynających swoją przygodę z profesjonalną postprodukcją. Warsztaty są typowo praktyczne – uczestnicy pracują razem z Prowadzącym, który objaśnia krok po kroku wszystkie dokonywane przez siebie zmiany. Plan jest ambitny, szczegóły:

Obraz
© © Konrad Grymin

18 marca organizujemy warsztaty fotografii nocnej. To nasza kolejna propozycja skierowana do pasjonatów fotografii chcących poszerzyć swoje umiejętności w tym właśnie kierunku. Fotografowanie nocą ma kilka istotnych zalet, o których powiemy Wam na warsztatach. Wy z kolei, wykorzystacie tą wiedzę podczas robienia zdjęć To wszystko po zmroku, w niewielkiej grupie, kiedy to odwiedziny kilka ciekawych miejsc na terenie Warszawy ☺ Na warsztatach będziemy używać głównie światła błyskowego.

Obraz
© © Konrad Grymin

19 marca zapraszamy na fotografię produktową pod okiem Olka Iwaszkiewicza. Warsztaty odbędą się w profesjonalnie wyposażonym atelier naszego Prowadzącego. Olek współpracuje z wieloma agencjami reklamowymi, a jego zdjęcia pojawiają się m.in. w Elle Decor, Dom i Wnętrze, Architektura, Twój Styl. Był wykładowcą w Europejskiej Akademii Fotografii, Akademii Fotografii, obecnie jest związany z Warszawską Szkołą Fotografii i Grafiki Projektowej. Jest jednym z najbardziej cenionych fotografów „reklamy produktowej” w Polsce. W planie szkolenia fotografowanie:

  1. Szkła
  1. Metalu
  1. Porcelany
  1. Kompozycji z wykorzystaniem kosmetyków
  1. Zdjęcia splash
  1. Kompozycji przestrzennej
Obraz
© © Olek Iwaszkiewicz

Drugie warsztaty 19 marca to zaawansowane techniki oświetlenia studyjnego, które powinny być obowiązkową pozycją dla każdego, kto chce się zajmować fotografią reklamową, w której zdjęcia mają opowiadać pewną historię. W trakcie sesji zdjęciowej wykorzystamy zbudowaną specjalnie na tą okazję scenografię, dwie drastycznie różne postacie oraz profesjonalny sprzęt, m.in. ramy dyfuzyjne, soczewkę fresnela, parę i kilka innych ciekawych dyfuzji ☺ Warsztaty poprowadzi Mariusz Tokajuk.

Obraz
© © Mariusz Tokajuk

Na koniec miesiąca, 20 marca, zapraszamy na warsztaty z retuszu reklamowego i podstaw fotomontażu. Ideą warsztatów jest przedstawienie uczestnikom kompleksowej wiedzy dotyczącej profesjonalnej postprodukcji reklamowej. Przekażemy Wam wiedzę dotyczącą technik retuszu i montażu wielozdjęciowego. Nauczycie się jak retuszować zdjęcia oraz nadać im ostateczny szlif w programie graficznym Adobe Photoshop.

Obraz
© © Konrad Sieroń

Partnerem naszych warsztatów jest niezastąpiona fotoblogia.pl

Niech światło będzie z Wami ☺ !

Pozdrawiamy

Studio Huśtawka

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)